Wojna w The Voice of Poland! [video]

The Voice of Poland edycja 12, trenerzy Tomson, Sylwia Grzeszczak Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Baron (fot. Jan Bogacz TVP)

Ostatnie Przesłuchania w Ciemno 12. edycji muzycznego talent show TVP2 okazały się areną walki między trenerami. Wybór jednej z uczestniczek „The Voice of Poland” mocno nie spodobał się Justynie Steczkowskiej i Baronowi. 

Już dziś poznamy ostatnich uczestników, którym będzie dane ponownie wystąpić na scenie „The Voice of Poland” w etapie Bitwy. W trakcie ostatnich Przesłuchań w Ciemno trenerzy skompletują ostatecznie swojej drużyny, w których jest wyłącznie 12 miejsc. Dzisiejszy występ jednej z młodych wokalistek wywoła ogromną dyskusję między Justyną Steczkowską, Sylwią Grzeszczak, Markiem Piekarczykiem oraz Tomsonem i Baronem. Ostatecznie uczestniczka wybierze na swojego trenera lidera legendarnego zespołu TSA. Decyzja wokalistki nie spodoba się pozostałym artystom zasiadającym w czerwonych fotelach, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Pan Marek? Nie wierzę! Nie! Jak to jest możliwe… – krzyczała niepogodzona z wyborem Justyna Steczkowska. 

To jest moja porażka sezonu… – mówił Baron.

Marek, jakim cudem ona wybrała ciebie?! – pytała Justyna Steczkowska. 

Bo jest mądra! – skwitował krótko lider legendarnego zespołu TSA, który z radości zatańczył na scenie „The Voice of Poland”. 

Jestem tak wkurzona, że nie chce mi się z tobą gadać – kontynuowała Justyna Steczkowska. 

O kogo tak zacięcie walczyli trenerzy muzycznego talent show? Odpowiedź już dziś o godzinie 20:00 w TVP2. W przyszłą sobotę uczestnicy z drużyn Justyny Steczkowskiej, Sylwii Grzeszczak, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona staną do rywalizacji na muzycznym ringu podczas Bitew. 

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Roztańczony Robert Janowski jako Raffaella Carrá

You Can Dance – Nowa Generacja: Poznaj uczestników!