You Can Dance – Nowa Generacja: Poznaj uczestników!

Startuje rywalizacja w studio!

Już w dziś 16 najbardziej uzdolnionych dzieci po raz pierwszy zatańczy na wyjątkowej scenie „You Can Dance – Nowa Generacja”. Poznajcie roztańczonych uczestników i zasady odcinków studyjnych. 

Po wielu tygodniach tanecznych zmagań Klaudia Antos, Michał Misha Kostrzewski i Agustin Egurrola wyłonili 16 najbardziej uzdolnionych uczestników rodzinnego programu, który widzowie mogą oglądać w każdą niedzielę o 17:15 w TVP1. W dzisiejszym odcinku dzieci po raz pierwszy zaprezentują swoje umiejętności na spektakularnej scenie „You Can Dance – Nowa Generacja”. 

Wraz ze startem ostatniego etapu przed wielkim finałem ruszy głosowanie SMS, w którym będą mogli wziąć udział widzowie. To właśnie ich głosy wyłonią tych, którzy przejdą do kolejnego odcinka. Spośród sześciorga dzieci z najmniejszą liczbą głosów jury programu wybierze dwoje, które opuszczą program. Głosowanie widzów będzie trwało od startu programu aż do piątku.    

Już dziś taneczny talent zaprezentują: 

Filip Aronowski, 13 lat, Żyrardów 

Jego przygoda z tańcem zaczęła się 5 lat temu. Najlepiej czuje się w hip hopie, housie i krumpie. Choć jest turniejowym nowicjuszem, zdobył już złoto i srebro. Poza tańcem Filip uwielbia koszykówka. Jego drużyna zdobyła 4. miejsce na Mistrzostwach Polski do lat 13.

Napisane przez Daniel Pietrzykowski

współpracownik tvdzis.pl
Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją.
Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wojna w The Voice of Poland! [video]

“MasterChef”: Spotkanie z sommelierami!