„Żony Miami” podbiją TVN7?

Żony Miami, „Żony Miami” podbiją TVN7?, tvdzis.pl
Żony Miami (fot. TVN)

„Żony Miami”, podobnie jak ich poprzedniczki, podbiły serca polskich fanów. Od swojej premiery reality-show należy do czołówki najchętniej oglądanych pozycji serwisu player.pl. Teraz ekstrawaganckie Polki – mieszkanki najgorętszego miasta na mapie Stanów Zjednoczonych zabiorą do swojego świata widzów przed TV. Telewizyjna premiera nowej produkcji Player Original już w czwartek 20 stycznia o godzinie 20:00 w Siódemce!

Z internetu do telewizji!

Choć za oknami zima w pełni, temperatura przed telewizorami wzrośnie do 30 stopni. To wszystko za sprawą tytułowych „Żony Miami”, które już od 20 stycznia będą gościć w każdy czwartek i piątek o godz. 20:00 na antenie Siódemki.

Kontynuacja „Żon Hollywood”

Ulubiony format widzów powraca w nowym wydaniu! Kilka lat temu fani pokochali „Żony Hollywood” za osobowość, humor i ekstrawagancję. Teraz kamery ponownie zawitają do Stanów Zjednoczonych, żeby poznać piękne i wyjątkowe Polki, które pod gorącym słońcem Florydy w towarzystwie bryzy znad oceanu, spełniają swój amerykański sen. Tym razem ekipa reality show dotarła do jednego z najmodniejszych i najbardziej luksusowych miejsc na ziemi – Miami, mekki milionerów oraz przedstawicieli światowego showbiznesu.

Nowi i lubiani bohaterowie

W owianym legendą kulturowym centrum Florydy mieszkają tytułowe „Żony Miami”: Aneta, Ela, Karolina, Ewa i Sylwia. Do tego grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood” – Helenita i Rodrigo Deeds, którzy przybędą do Miami, szukając ekskluzywnego apartamentu i rozpoczynając nowy rozdział w życiu.

Telewizyjna premiera „Żon Miami” już w czwartek 20 stycznia w TVN7 – program dostępny jest także w Player

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

, M jak miłość 1629: Prawda wyjdzie na jaw?, tvdzis.pl

M jak miłość 1629: Prawda wyjdzie na jaw?

, Czy rolnik podbije jurorów „The Voice Senior”?, tvdzis.pl

Czy rolnik podbije jurorów „The Voice Senior”?