Główna » Olga Bołądź i Margaret w SNL Polska
Polecamy VOD Showmax SNL Polska

Olga Bołądź i Margaret w SNL Polska

Już w najbliższą sobotę SNL Polska poprowadzi aktorka, słynąca z silnych i nierzadko kontrowersyjnych filmowych wcieleń – Olga Bołądź. Na scenie muzycznej zagra Margaret.

Tym razem SNL Polska zawładną kobiety. Prowadząca odcinek Olga Bołądź przyznaje, że pomimo ról twardzielek, z jakich jest znana, bardzo lubi improwizować i ma do siebie ogromny dystans. Aktorka udowodniła już, że chętnie podejmuje się nowych, wymagających zadań, a występ na żywo w SNL Polska traktuje jako kolejne ekscytujące wyzwanie i dobrą zabawę. Jakie postaci weźmie na swój aktorski warsztat tym razem? Przekonamy się już w sobotę o 21.00 na Showmax.

Olga Bołądź i Margaret w SNL Polska
Olga Bołądź i Margaret w SNL Polska

Olga Bołądź – aktorka nie znosząca nudy. Jedna z najbardziej utalentowanych, ambitnych i zaskakujących gwiazd współczesnego kina, filmu i teatru. Olga, znana z odważnych scenicznych przeobrażeń, ma na swoim koncie prawdziwy kalejdoskop kontrowersyjnych ról. Zagrała m.in. lesbijkę w serialu „39 i pół”, ostrą i nieprzystępną podporucznik Białko w „Służbach specjalnych”, zaniedbaną ratowniczkę medyczną w głośnym filmie “Botoks”, która przeradza się w łabędzia czy femme fatale z przyszłości w „Człowieku z magicznym pudełkiem”. Technik aktorskich, które dzisiaj budzą podziw nie tylko na ekranie, ale i na deskach teatru, uczyła się w renomowanych szkołach w Krakowie, Barcelonie i Los Angeles. Połączenie naturalnego talentu z wykształceniem i zawodową świadomością sprawia, że żadna rola nie jest jej straszna. Olga współpracowała m.in. z Juliuszem Machulskim, Bodo Koxem czy Patrykiem Vegą, a już pod koniec stycznia zobaczymy ją w serialu “Botoks”, który nawiązuje do głośnego filmu o tym samym tytule. Premiera serialu 31 stycznia tylko na Showmax.

 

Margaret – muzyczne objawienie sceny muzycznej w Polsce. Laureatka nagród MTV EMA, Kids’ Choice Awards, Eska Music Awards oraz SuperJedynki. Była modowa blogerka, która pewnego dnia postanowiła wszystkim podziękować i tak rozpoczęła swoją muzyczną karierę. Jej utwór „Thank You Very Much”, zaprezentowany na scenie TOPtrendy 2012, podbił serca publiczności i dotarł na 2. miejsce listy najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich radiach. W 2014 r. pojawił się debiutancki album Margaret, „Add the Blonde”, który zyskał status platynowej płyty. Promujący go singiel „Start a Fire” stał się oficjalnym hymnem Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Już w lutym Margaret z utworem „In My Cabana” wystąpi na „Melodifestivalen 2018″, jednym z najważniejszych muzycznych festiwali w Szwecji. Wokalistka zawalczy tam o awans do 63. finału Eurowizji.

Powiązane artykuły

Zobaczcie, jak się bawi setka jurorów na planie „Śpiewajmy Razem. All Together Now”!

Dawid Propolis

Za marzenia – posłuchaj piosenki z serialu!

Magdalena Pełek

Wielkie Kolędowanie z Polsatem – Warszawa 2016

Dawid Propolis
%d bloggers like this: