Olivier Janiak
Główna » Olivier Janiak z nowym programem w TVN FABUŁA
TVN Fabuła Telewizja

Olivier Janiak z nowym programem w TVN FABUŁA

Widzowie TVN Fabuła w zupełnie nowej odsłonie mogą zobaczyć Oliviera Janiaka. W sierpniu na antenie stacji zadebiutował jego autorski projekt, program o nazwie „Fabuluuz”.

„Fabuluuz” łączy ze sobą dwa światy – kulturę wysoką z kulturą masową, pokazuje różne formy sztuki, takie jak fotografia, film, muzyka czy rzeźba. Nazwa programu jest wariacją na temat angielskiego słowa: „Fabulous” (bajeczny, fantastyczny, rewelacyjny, wspaniały).

Pierwsza część nawiązuje do fabuły, a co za tym idzie do jej bohaterów, których historie są ciekawe i warte poznania. Druga część odnosi się do formy programu, która w swoim założeniu ma być luźna, lekka i nie pozbawiona dystansu. Gospodarz programu rozmawia z wyjątkowymi ludźmi o niebanalnych poglądach. Jego rozmówcami będą m.in.: Tomasz Schimscheiner, Mary Komasa, Adam Małysz, Mateusz Banasiuk, Krzysztof Czeczot.

„Fabuluuz” to kolejna autorska produkcja TVN Fabuła. Swoje programy o kinie i gwiazdach ekranu przygotowują tu również : Kinga Burzyńska, Dorota Wellman, Anna Wendzikowska i Andrzej Sołtysik.

„Fabuluuz” w TVN Fabuła, premiera w poniedziałki o godz.20:00.

Powiązane artykuły

Żużlowy weekend w NC+: Walka o finał PGE Ekstraligi oraz Grand Prix Niemiec

Dawid Propolis

Zuzanna Falzmann korespondentką TVP w Waszyngtonie

Dawid Propolis

Zosia Zborowska twarzą Polsat Cafe

Dawid Propolis