Ostre cięcie. TTV
Ostre cięcie. TTV
Główna » Ostre cięcie: kolejny sezon w TTV.
TTV Stacje TV Polecamy Telewizja Ostre Cięcie

Ostre cięcie: kolejny sezon w TTV.

Duet Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt  z nową energią  i niebanalnymi pomysłami znów ruszają w Polskę i nie tylko z misją, by postawić  na nogi kolejne podupadające  salony fryzjerskie. Startuje 8. sezon OSTREGO CIĘCIA – pierwszego  fryzjerskiego reality-show.

Tyle sezonów za nami, a do programu ciągle zgłaszają się salony fryzjerskie, które mają kłopoty z utrzymaniem biznesu. Ich właściciele wiedzą, jakiego rodzaju konfrontacja ich czeka. Wierzbicki & Schmidt są znani z bezkompromisowych rozwiązań.

Dzięki ich  pomocy i świeżemu spojrzeniu niektóre salony fryzjerskie zyskają drugie życie. I tylko od nich samych będzie zależało, czy będą potrafiły skorzystać z tej szansy.

W pierwszym odcinku duet fryzjerów uda się nad morze, gdzie w Gdyni prowadzi salon pani Katarzyna. Można by rzec, że zarządza „z pazurem”, bo jej kolorowe  paznokcie to coś, o co dba najbardziej i co dominuje w zakładzie. Ma nawet swoją własną metodę czesania … pazurem. Właścicielka nie znosi strzyc i farbować kobiet. Zdecydowanie preferuje męskie głowy i do tego się ogranicza. Klienci rzadko zaglądają do tego salonu, a jego szefowa nie wie dlaczego. I to jest zadanie naszych ekspertów. Andrzej zdobędzie  się na odwagę      i zamówi  ostre cięcie, zasiadając na fotelu pod ręką Katarzyny. Kto wyjdzie z tego cało? Jak wypadnie test wody utlenionej?

Czy Irena Kamińska – Radomska znana widzom jako mentorka w programie “Projekt Lady” będzie zadowolona z fryzury na przyjęcie dyplomatyczne?   Przekonamy się czy salon dostanie rekomendację po wizycie gościa specjalnego.

Premiera środa,  7 marca, godz. 22:30  w TTV

Ostre cięcie. TTV
Ostre cięcie. TTV
Ostre cięcie. TTV
Ostre cięcie. TTV
Ostre cięcie. TTV
Ostre cięcie. TTV
Ostre cięcie. TTV
Ostre cięcie. TTV
Ostre cięcie. TTV
Ostre cięcie. TTV

 

Powiązane artykuły

Zobacz, co wydarzy się w drugim odcinku Kocham Cię, Polsko!

Dawid Propolis

Znamy uczestników programu “Ex na Plaży Polska”! [Zdjęcia]

Dawid Propolis

Zamiana żon: Trybson zamieni Elizkę na Izę!

Dawid Propolis
%d bloggers like this: