TTV Ostre Cięcie

“Ostre Cięcie” w Londynie

Ostre Cięcie w Londynie TTV

TTV zaprasza na dwa świąteczne wieczory w Londynie z duetem fryzjerów z „Ostrego cięcia”.  Nowe wyzwania i chęć pomocy rodzimym salonom fryzjerskim przywiodły Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta do metropolii Królowej Elżbiety II.

Zobaczymy co znaczy doskonały wygląd wydaniu salonu „Perfect Look”.  Czy faktycznie potrzebna jest tu interwencja ekspertów?  Niby to Londyn, a jakby nadal małomiasteczkowy salon gdzieś pośrodku niczego. Obsługa słabo mówiąca po angielsku, albo wręcz wcale zamknięta na miejscowych klientów.  A Brexit zaczął wyganiać z Wielkiej Brytanii coraz więcej rodaków. Tomek z Andrzejem musieli zmierzyć się z zupełnie nowym problemom i znaleźć pomysł, jak w kilka dni stworzyć na nowo Perfect Look.

W kolejnym odcinku poznamy Ilonę, która po przyjeździe do Londynu nie miała pomysłu jak zarabiać na życie. Kiedy mąż zapłacił spory rachunek za jej wizytę u fryzjera, stwierdził, że to musi być niezły biznes. I tak Ilona została właścicielką Miami Sun.  Bez wykształcenia fryzjerskiego i menedżerskiego, bez wiedzy o produktach, bez szkoleń.  Zatrudniła pracownice, a sama zajmowała się parzeniem kawy, sprzątaniem i zakupami. A klienci przychodzili i odchodzili zazwyczaj niezadowoleni. Kiedy Andrzej z Tomkiem zawitali do Miami Sun nie byli pewni, czy w ogóle to miejsce zostanie na mapie salonów fryzjerskich…

Premiera : 25 i 26 grudnia, godz.  21:00

Powiązane artykuły

Ostre Cięcie: Anna Powierza wystawi fryzjerki na próbę!

Dawid Propolis

Kossakowski Ślązakiem – premiera 4. sezonu [WIDEO]

Dawid Propolis

Nauka Jazdy TTV: Sądny dzień

Dawid Propolis