Bądźmy w kontakcie!
Patricia Kazadi Patricia Kazadi

TVN

Patricia Kazadi: Nowi jurorzy „You Can Dance” odnaleźli się wspaniale. Drą ze sobą koty, dla mnie to jest super

Fot: fakt.pl
Dawid Propolis

Opublikowano

.

Program „You Can Dance” wraca dziś na antenę TVN. Zdaniem Patricii Kazadi dziewiąta edycja tanecznego show będzie najlepszą z dotychczasowych, głównie ze względu na wyjątkowo wysoki poziom uczestników. Emocji dostarczą też nowi jurorzy, którzy doskonale odnaleźli się w programie i zaciekle walczą o swoich faworytów.

Gospodynią show po raz kolejny jest Patricia Kazadi. Wokalistka twierdzi, że widzów czeka wyjątkowo dużo emocji.

Mamy dla was mnóstwo niespodzianek, dlatego koniecznie musicie nas oglądać. Wiele nowych elementów, które – mam nadzieję – uatrakcyjnią nasz program – zapowiada Patricia Kazadi w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Jedną z niespodzianek będą zupełnie nowe warsztaty, które przygotowała ekipa programu. Emocji dostarczą także nowi jurorzy. W 9. sezonie „You Can Dance” widzowie nie zobaczą już Kingi Rusin. Zamiast niej u boku Michała Piroga i Agustina Egurroli zasiądą uczestnicy poprzednich edycji programu: Ida Nowakowska i Maciej „Gleba” Florek.

Odnaleźli się wspaniale, ale co jest fajne, drą ze sobą koty. Może nie jest fajne, ale dla mnie jest super, bo ja, jako prowadząca, mam, co robić, muszę się między nich wbijać i po prostu na łopaty z nimi bić, a to jest ciekawe – mówi Patricia Kazadi.

Zdaniem prezenterki zaletą nowego jury jest różnorodność – każdy z jurorów zajmuje się bowiem innym stylem tańca. Dzięki temu uczestnicy programu otrzymają szersze spojrzenie na swoje umiejętności. Gwiazda nie ma też wątpliwości, że zbliżająca się edycja będzie najlepszą z dotychczasowych.

Pod względem tanecznym mamy tak wysoki poziom, że naprawdę współczuję naszym uczestnikom, że muszą ze sobą konkurować. Bardzo ciekawa edycja – mówi Patricia Kazadi.

Nowi jurorzy znają się z 1. edycji programu „You Can Dance”. Maciej Florek został jej zwycięzcą, Ida Nowakowska zajęła wówczas 9. miejsce. Premiera 9. sezonu programu „You Can Dance” dziś o godz. 21.30, na antenie stacji TVN.

Seriale

Na Wspólnej: TRAGEDIA! Ewa podcina sobie żyły!

Po wypadku spowodowanym przez Ewę, Elżbieta jest nieprzytomna. Ewę to wszystko przerasta – wieczorem Ostrowski znajduje ją w wannie z podciętymi żyłami…

Magdalena Pełek

Opublikowano

.

Kobieta, leży w wannie w krwi.
fot. TVN

Po wypadku spowodowanym przez Ewę, Elżbieta jest nieprzytomna! Jej stan lekarze określają jako bardzo ciężki. Oszalały z bólu Igor, w dość ostry sposób, próbuje się dowiedzieć od matki co się stało! Ewę to wszystko przerasta – wieczorem Ostrowski znajduje ją w wannie z podciętymi żyłami…

Marta nie może dojść do siebie po poprzednim wieczorze. Prosi Romę, by przekazała producentowi, że się spóźni. Mężczyzna jest wściekły. Po południu Lenarska zabiera szefową do restauracji. Niespodziewanie przychodzi tam Mikołaj. Konarska – widząc, że on i Roma mają romans – załamuje się i zamawia wino. Zimińscy są zmęczeni obecnością Halinki, która zaczyna rządzić w ich domu. Próbują pomóc przyjaciołom, ale doprowadzają do jeszcze gorszej kłótni. Wreszcie Danka traci cierpliwość.

Zobacz serial online na player.pl 

Czytaj dalej. Kliknij!

Seriale

Na Wspólnej: Czy to koniec koszmaru Ilony?! VIDEO

Mężczyzna podejrzewany o zabójstwo naczelnika Wszoły nie przyznaje się. Jednak nie potrafi wyjaśnić, jak na narzędziu zbrodni znalazły się ślady jego DNA! Czy to koniec największego koszmaru w życiu Ilony?!

Magdalena Pełek

Opublikowano

.

fot. R. Orzeł TVN

Mężczyzna podejrzewany o zabójstwo naczelnika Wszoły nie przyznaje się. Jednak nie potrafi wyjaśnić, jak na narzędziu zbrodni znalazły się ślady jego DNA! Czy to koniec największego koszmaru w życiu Ilony?!

Marta przeprowadza trudny wywiad z ekscentryczną panią reżyser. Niestety, ponosi spektakularną porażkę. Roma wykorzystuje zdenerwowanie Konarskiej, by ukradkiem dolać jej alkoholu do kawy. Nieświadoma podstępu dziennikarka wypija trunek. Maćkowiak nieustannie atakuje oddział Ostrowskiego i samego ordynatora. Pojawiają się kolejne kontrole oraz kary. Arek zaczyna tracić nerwy… Tymczasem Ewa czuje się coraz gorzej. Nie ma siły wstać z łóżka, żeby iść do pracy.

Zobacz serial online na player.pl

 

Czytaj dalej. Kliknij!

Seriale

Na Wspólnej: Smolny w szoku. Jego synowie zabili człowieka?

W serialu “ Na Wspólnej” drama! Smolny myśli, że jego synowie zabili człowieka!

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. TVN

W serialu “ Na Wspólnej” drama! Smolny myśli, że jego synowie zabili człowieka!

Przemek i Kuba podrzucili Majorowi ładunki hukowe. Żart miał dla bezdomnego niezbyt fortunny finał. Teraz nastolatkowie czekają przerażeni na wynik jego operacji. W pewnym momencie w szpitalu zjawia się Smolny. Nie potrafi zrozumieć, jak mogli zrobić coś takiego. Anastazja ukrywa przed Tomkiem swój stan. Jednocześnie ponownie umawia się z Pawłem. Spędzają razem czas na lodowisku. Po skończonej zabawie zamawiają taksówkę. Gdy czekają, dochodzi między nimi do pocałunku. Widzi to Beata. Darek przyjeżdża po Jarogniewa do szkoły. Podopieczny prawnika jest zziębnięty, ponieważ starsi koledzy zabrali mu kurtkę. Żbik zamierza interweniować w tej sprawie, ale Jaro go powstrzymuje. Wówczas Darek korzysta z okazji, by zadzwonić do Kasi. Prosi o pomoc przy kupowaniu nowego ubrania dla chłopca.

Zobacz serial online!

 

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne