The Voice of Poland 9 - Patrycja Markowska (fot. TVP)
The Voice of Poland 9 - Patrycja Markowska (fot. TVP)
tvdzis.pl » Patrycja Markowska – wulkan energii na trenerskim fotelu! (video)
TVP 2 Polecamy The Voice of Poland

Patrycja Markowska – wulkan energii na trenerskim fotelu! (video)

Powraca „The Voice of Poland”!  W tym roku obok Michała Szpaka, zasiądą debiutujący Piotr Cugowski i Grzegorz Hyży oraz powracająca na fotel, w poszukiwaniu najlepszego głosu w kraju Patrycja Markowska.

Jak sama deklaruje – będzie wyczulona w programie na mocne, ciekawe brzmienia, niecodzienne podejście do muzyki, pewność siebie i odrobinę szaleństwa. Podobne głosy interesują także Piotra Cugowskiego, który według nieoficjalnych informacji najczęściej rywalizuje z Patrycją, o uczestników, którzy „czują” rock&roll’a. Według informacji, które docierają do nas z planu Patrycja Markowska zaciekle walczy, o młodych artystów, którzy oprócz znakomitego głosu dysponują również umiejętnością gry na instrumentach. Jak twierdzi – umiejętność jednoczesnego grania i śpiewania jest dla Niej dodatkowym atutem. Trenerzy, o tym czy uczestnik wykonuje utwór z zespołem, czy akompaniuje sobie sam dowiadują się, dopiero wtedy, kiedy podejmą decyzję i odwrócą swój fotel.

Według doniesień z planu Patrycja nie boi się ryzyka. Możemy być pewni, że w jej zespole na pewno zapanuje różnorodność, również ta stylistyczna! Nikogo nie powinno dziwić, że Patrycja na trenerskim fotelu jest wulkanem energii, co udowodni w każdym odcinku. Pierwszy już 1. Września na antenie TVP2 o godz. 20.05

Powiązane artykuły

Zobaczcie, jak się bawi setka jurorów na planie „Śpiewajmy Razem. All Together Now”!

Dawid Propolis

Zazdrość, strach i prawy sierpowy!

Magdalena Pełek

Zawadzka i Kołeczek życzą Wesołych Świąt!

Dawid Propolis
%d bloggers like this: