SNL Polska Piotr Gąsowski
SNL Polska Piotr Gąsowski
Główna » Piotr Gąsowski i Żabson w SNL Polska
Showmax SNL Polska

Piotr Gąsowski i Żabson w SNL Polska

W sobotnim odcinku SNL Polska poznamy nagą prawdę o uwielbianym przez telewizyjną publiczność Piotrze Gąsowski. Na fanów polskiego, niezależnego rapu czeka nietuzinkowa muzyczna atrakcja – występ Żabsona!

Piotr Gąsowski jest jednym z najbardziej charakterystycznych polskich aktorów i prezenterów telewizyjnych. Wystąpienie w roli prowadzącego programu nie będzie dla niego niczym nowym. Jednak do tego, co czeka go w SNL Polska, potrzebne będzie również jego komediowe doświadczenie sceniczne. Aktor zdradził kiedyś, że bardzo lubi programy na żywo, gdyż ich „czysta” forma jest jego zdaniem znacznie ciekawsza. W SNL Polska z pewnością może na to liczyć!

Piotr Gąsowski – ceniony aktor filmowy i teatralny, artysta kabaretowy oraz jeden z najbardziej znanych prezenterów telewizyjnych. Zagrał m.in. w takich filmach, jak Pan Tadeusz Andrzeja Wajdy, Nic śmiesznego Marka Koterskiego czy PrzedwiośnieFilipa Bajona. Szerszej publiczności znany jest również z licznych ról w serialach m.in. Daleko od noszy i Hela w opałach. Aktor posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu programów telewizyjnych, a Taniec z gwiazdami i Twoja twarz brzmi znajomo pozbawione czynnika „Gąsowskiego” z pewnością nie byłyby tym, czym są. Jego charakterystyczny głos można usłyszeć w dubbingowanych filmach i bajkach. Jak sam mówi, nauczył się podchodzić do siebie z dystansem w chwili, gdy wycięli go z filmu z Robinem Williamsem.

Żabson – raper i prawdziwy ziomal z Opoczna. Kontrowersyjny artysta, który nie boi się żadnych muzycznych eksperymentów. Krzyżuje gatunki, inspiracje i tworzy z nich misz-masz, definiujący jego silną, niezależną twórczość. W 2015 r. powstał pierwszy nielegal rapera NieKumam, który odbił się w środowisku głośnym echem, a utwory takiej jak P0k0raLAN czy Do ziomów stały się viralami. Pod koniec lutego ukaże się długo oczekiwany album To ziomal, a w nim piętnaście nowych numerów, za produkcję których odpowiada gro czołowych producentów młodego pokolenia – 2latefor, Wrotas, Kubi Producent, KGR, SecretRank czy Opiat.

Powiązane artykuły

Ucho Prezesa: Wraca Pani Basia, debiutuje Hanna Śleszyńska.

Robert Wróbel

Ucho Prezesa 3 w Showmax

Dawid Propolis

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek filmowy

Magdalena Pełek