Policjanci i Policjantki, Sprawiedliwi wydział kryminalny
Policjanci i Policjantki, Sprawiedliwi wydział kryminalny
tvdzis.pl » “Policjanci i Policjantki” i “Sprawiedliwi – Wydział kryminalny” powracają!
Seriale TV4 Polecamy Policjanci i policjantki

“Policjanci i Policjantki” i “Sprawiedliwi – Wydział kryminalny” powracają!

Najnowsze sezony dwóch największych hitów Czwórki powracają na telewizyjne ekrany. Kiedy zobaczymy nowe odcinki? 

Serial obyczajowy „Policjantki i Policjanci” – emitowany od 4 lat i ośmiu sezonów, w ciągu których jego udziały w rynku wzrosły o ponad 130% – stał się jedną z najpopularniejszych fabularnych produkcji, dwukrotnie nominowaną do Telekamer i uznaną  w plebiscycie internetowym za serial roku 2017. Oglądalność „Policjantek i Policjantów” osiągała i nierzadko przekraczała poziom 2 mln widzów, a w paśmie emisji serialu Czwórka zdobyła pozycję wicelidera rynku i lidera wśród telewizji odbieranych naziemnie.

Nowością w dziewiątym sezonie „Policjantek i Policjantów”  i jednocześnie istotną zmianą w konstrukcji serialu będzie wprowadzenie wątku Akademii Policyjnej, który stanie się drugą osią narracji.  Będzie to zupełnie nowy świat w fabule serialu – z całym szeregiem nowych, barwnych postaci i silnym rysem komediowym – który przenikać się będzie z wątkiem patrolowym.

Dla serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”, który w swoim paśmie w krótkim czasie od debiutu zapewnił Czwórce  pozycję trzeciej najlepiej oglądanej telewizji w Polsce i drugiej na multipleksie  – tej jesieni rozpocznie się trzeci już rok i piąty sezon obecności na antenie stacji. W tym czasie jego udziały w rynku wzrosły o 80% osiągając w  ostatniej serii odcinków średnio 11,5% (SHR All 4+).
Tej jesieni jedną z głównych postaci „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego” – Kubę Walczaka (w tej roli Michał Mrozek) – widzowie Czwórki będą mogli zobaczyć dodatkowo w aż dwóch telewizyjnych filmach fabularnych, jakie przygotowują twórcy „Sprawiedliwych…” i „Policjantek…”. 2Będą to filmy akcji z zagadką kryminalną, a ważną rolę odegra w nich także bohater „Policjantek i Policjantów” Mikołaj Białach (grany przez Mariusza Węgłowskiego).  

Kiedy zobaczymy nowe odcinki?

Nowe odcinki:  od 3 września: „Policjantki i Policjantów” o  godz. 19 od poniedziałku do piątku,  „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” o godz. 20 od poniedziałku do czwartku. 

Powiązane artykuły

Zobacz, co słychać u “Przyjaciółek”. Nowe odcinki jesienią w Polsacie (VIDEO)

Dawid Propolis

Zobacz zwiastun 7. sezonu “Przyjaciółek” (FOTO + VIDEO)

Dawid Propolis

Znamy nowego “Wiedźmina”. To Henry Cavill

Dawid Propolis
%d bloggers like this: