Policjanci i Policjantki, Sprawiedliwi wydział kryminalny
Policjanci i Policjantki, Sprawiedliwi wydział kryminalny
Główna » „Policjantki i Policjanci” oraz „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” wracają!
Seriale TV4 Polecamy

„Policjantki i Policjanci” oraz „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” wracają!

Czwórka zaprasza na premiery nowych sezonów swoich dwóch największych hitów. Kiedy pojawią się nowe odcinki?

O godz. 19 w stałym paśmie od poniedziałku do piątku rozpocznie się emisja ósmej już serii „Policjantek i Policjantów”. W nowych odcinkach widzowie zobaczą dalsze losy swoich ulubionych bohaterów, w których wcielają się m.in. Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Wojciech Sukiennik, Honorata Witańska, Magdalena Wróbel, Agata Jakoniuk, Anna Kukawska i Paweł Monsiel.   Niespodzianką będą przetasowania w składzie patroli oraz rozwój niektórych wątków miłosnych.

Serial obyczajowy, którego widownia w poprzednim sezonie sięgała nawet 2,5 mln osób i który  zapewniał Czwórce w porze swojej emisji  pozycję drugiej stacji w Polsce i pierwszej na multipleksie, został po raz kolejny nominowany do Telekamer, a w głosowaniu internautów na serial roku 2017 zmiażdżył konkurencję  w postaci hitów największych telewizji.

Policjantki i Policjanci fot. Bogdan Bogielczyk
Policjantki i Policjanci fot. Bogdan Bogielczyk

O godz. 20  od poniedziałku do czwartku widzowie będą mogli oglądać czwarty sezon serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”. W najnowszych odcinkach zobaczymy  następstwa dramatycznych wydarzeń, jakie rozegrały się w filmowym finale poprzedniego sezonu zatytułowanym „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny. Wszystko się może zdarzyć”, którego emisja – w niedzielę, 4 marca o godz. 20 – poprzedzi premierę czwartej serii.
W rolach głównych występują Marek Włodarczyk (Kubis), Kamila Ścibiorek (Paulina), Michał Mrozek (Kuba), Magdalena Margulewicz  (Daga), Tomasz Kitliński (Jawor), Gabriela Oberbek (Latoszek), Bartosz Picher (Bruno), Tomasz Radawiec (Bolo),  Przemysław Kapsa (Jagiełło), Joanna Kupińska (Dobecka) i Piotr Zyman (Kowal).

Serial w poprzednim sezonie oglądało średnio 1,8 mln widzów, a jego rekordowy odcinek zobaczyło ponad 2,2 mln osób przy udziałach w rynku sięgających 13,6%. W paśmie emisji „Sprawiedliwych…”  Czwórka była trzecią najlepiej oglądaną stacją w Polsce i drugą na multipleksie.

Nowe odcinki będą emitowane już od 5 marca.

Sprawiedliwi Wydział Kryminalny fot. ATM
Sprawiedliwi Wydział Kryminalny fot. ATM

 

 

Powiązane artykuły

Zobacz, co słychać u “Przyjaciółek”. Nowe odcinki jesienią w Polsacie (VIDEO)

Dawid Propolis

Zobacz zwiastun 7. sezonu “Przyjaciółek” (FOTO + VIDEO)

Dawid Propolis

Znamy nowego “Wiedźmina”. To Henry Cavill

Dawid Propolis