tvdzis.pl » Polsat SuperHit Festiwal 2017: Plejada Gwiazd drugiego dnia festiwalu
Polsat Polecamy Telewizja

Polsat SuperHit Festiwal 2017: Plejada Gwiazd drugiego dnia festiwalu

Drugiego dnia festiwalu na scenie pojawi się plejada Gwiazd, które wystąpią w koncercie „Radiowy Przebój Roku”. Widzowie usłyszą hity, które zdobywały szczyty list przebojów i najdłużej cieszyły się popularnością słuchaczy.

Wśród gwiazd koncertu zobaczymy i usłyszymy: Beatę Kozidrak w hicie „Upiłam się Tobą”, Enej – „Może będzie lepiej”, Margaret  – „Cool me down”, Sylwię Grzeszczak w piosence „Tamta dziewczyna”, Monikę Lewczuk w „Ty i ja”, Ewelinę Lisowską – „Prosta sprawa” oraz Natalię Szroeder i jej przebój „Lustra”. Na scenie Opery Leśnej pojawią się również zdolni wokaliści młodego pokolenia: Natalia Nykiel w hicie „Error”, Grzegorz Hyży zaprezentuje utwór „Pod wiatr”, Bednarek zaśpiewa swój „List”, a Lanberry piosenkę „Piątek”. W koncercie wystąpią artyści związani z muzyką klubową, która również często gości na antenach rozgłośni radiowych w Polsce. C-Bool wykona hit „Never go away”, a Gromee – „Fearless”. Podczas koncertu „Radiowy Przebój Roku” nie zabraknie też Feel’a i ich ostatniego przeboju „Swoje szczęście znam”. Widzowie w głosowaniu podczas koncertu będą mogli wskazać swój ulubiony radiowy przebój roku.

Na deser zaś zobaczymy godzinny recital Ewy Farnej – „Od 10 lat nie jest cicho”, w którym wokalistka przypomni swoje największe przeboje.

 

Powiązane artykuły

Zwycięzcy Festiwalu Piękna w Sejmie RP [ZDJĘCIA]

Dawid Propolis

Zwycięzca Aktorskiego Diamentu debiutuje w „Na Wspólnej”!

Dawid Propolis

Zombie TAXI – akcja promująca 7. sezon „The Walking Dead”

Dawid Propolis
%d bloggers like this: