All Together Now. Kałamaga: “Beata, goni Cię wąż!”

Prowadzący Mariusz Kałamaga ma mnóstwo pomysłów na to, jak wykorzystać jurorską ścianę, nawet gdy jest jeszcze pusta! Tylko, czy pani kapitan Beacie Kozidrak spodoba się jego szalony pomysł?
Beata Kozidrak i Mariusz Kałamaga fot. Cezary Piwowarski
Beata Kozidrak i Mariusz Kałamaga fot. Cezary Piwowarski

Już jutro trzeci odcinek programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”! Na scenie pojawią się kolejni  uczestnicy, którzy swoimi występami spróbują porwać 100 jurorów, z kapitan Beatą Kozidrak na czele i zawalczyć o miejsce w finale.

Zobaczcie, co dzieje się w studio, zanim panel jurorski wypełni się setką jurorów. Prowadzący Mariusz Kałamaga ma mnóstwo pomysłów na to, jak wykorzystać jurorską ścianę, nawet gdy jest jeszcze pusta! Tylko, czy pani kapitan Beacie Kozidrak spodoba się jego szalony pomysł?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

powiązane posty
Miss Supranational 2018 fot.Paweł Kibitlewski
Czytaj więcej

Festiwal Piękna 2018 na żywo w Polsacie! Jubileusz Miss Supranational i finał Miss Polski (wideo i zdjęcia)

W drugi weekend grudnia Krynica Zdrój już po raz piąty stanie się światową stolicą piękna, a na antenie Polsatu poznamy dwie najpiękniejsze kobiety - Miss Polski 2018 i Miss Supranational 2018. Jubileuszowa gala międzynarodowego konkursu piękności odbędzie się 7 grudnia a 9 grudnia finał wyborów Miss Polski. Oba wyjątkowe wydarzenia będą transmitowane w Polsacie.