Anna Maria Sieklucka w 4 odc. TTBZ zachwyciła jako Justyna Steczkowska

Anna Maria Sieklucka jako Justyna Steczkowska (fot. M. Zawada)

Anna Maria Sieklucka w 4. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo zabrała nas w podróż do Buenos Aires! Wcieliła się w postać Justyny Steczkowskiej a jej wykon utworu „Boskie Buenos” zachwycił absolutnie wszystkich.

Super! Super! Najlepszy Twój występ w tym programie – zachwyciła się Małgorzata Walewska. – Jak do tej pory – dodała Kasia Skrzynecka. – I barwowo, i postaciowo, i nogi, nogi, nogi roztańczone – podsumowała Małgorzata.

Po trzech odcinkach zobaczyliśmy Annę, która się naprawdę świetnie czuje i bawi na scenie. To był na pewno jej przełomowy występ w tym programie! 100% wejścia w postać Justyny. Na scenie zobaczyliśmy prawdziwą divę polskiej sceny!

– To był naprawdę rewelacyjny występ, i rewelacyjny wokalnie. Naprawdę śpiewałaś głosem Justyny Steczkowskiej – powiedziała Katarzyna Skrzynecka.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w najbliższy piątek 26 marca o godzinie 20:05 w Polsacie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Previous Article

Komisarz Mama: Podejrzany o morderstwo zaprasza Marię na seks party!

Next Article

The Voice Kids: Dramat! Uczestniczka nie pojawiła się na Bitwach!

Related Posts
Mariusz Węgłowski wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami” (fot. Polsat)
Czytaj więcej

Mariusz Węgłowski w “Tańcu z gwiazdami”!

Czy można połączyć pracę w siłach specjalnych, karierę muzyczną, aktorską i taniec? Oczywiście, że tak! Wystarczy spojrzeć na Mariusza Węgłowskiego. Gwiazdor serialu „Policjantki i Policjanci” nie boi się żadnych wyzwań. Tym razem zamierza podbić parkiet programu „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”.