„Earth Festival”: Natalia Nykiel i Kamil Bednarek z premierami w Uniejowie!

Natalia Nykiel i Kamil Bednarek (fot. WBF Polsat)

Już w niedzielę, 23 sierpnia Natalia Nykiel i Kamil Bednarek wystąpią podczas koncertu „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski” w ramach Earth Festival Uniejów 2020. Na ten wyjątkowy koncert artyści przygotowali premierowe występy!

Premierowe wykonania

Natalia Nykiel zaśpiewa w Uniejowie po raz pierwszy swój najnowszy singiel „Atlantyk”. Kamil Bednarek również wystąpi premierowo. Po raz pierwszy na żywo wykona swój nowy singiel „Bądź przy mnie”. To nie koniec nowości od tego artysty! W Uniejowie wystąpi ze swoim nowym zespołem “Bednarek Inaczej”.

Natalia Nykiel – fot. Polsat Krzysztof Dubiel
Kamil Bednarek (foto. Tomek Kamiński Polsat)

Gwiazdy dla środowiska

Na scenie w Uniejowie podczas koncertu „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski” wystąpią gwiazdy, którym bliskie są działania na rzecz ochrony środowiska. Zaśpiewają, m.in.: Natalia Nykiel, Kamil Bednarek, Kayah i Viki Gabor, Ewa Farna, Beata Kozidrak i BAJM, Golec uOrkiestra, Enej, LemON, Mrozu oraz sanah. Koncert „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski” poprowadzą: Karolina Gilon, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz.
„Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski” w Uniejowie już w niedzielę 23 sierpnia! Transmisja w Telewizji Polsat od godz.20:00.

Poprzedni artykuł

TTV: „It's my life! To moje życie" - nowe reality

Następny artykuł

„Kogel Mogel” dla zwierząt! Adoptuj psa!

powiązane posty