w

„Gramy dla Śląska” w Polsacie

Krzysztof Ibisz (fot. Tomek Kamiński)

„Gramy dla Śląska” to będzie koncert z optymistycznym przesłaniem, niosący nadzieję. To bardzo ważne wartości dla mieszkańców Śląska!

Muzyczne legendy

Od legend polskiej sceny rockowej i ulubieńców kolejnych pokoleń publiczności do gwiazd młodszego pokolenia – wszyscy wystąpią na żywo ze studia Polsatu w Warszawie, by prosto z serca poprzeć Śląsk! Podczas tego wydarzenia muzycznego zaśpiewają i zagrają u nas artyści i zespoły, których nikomu w naszym kraju przedstawiać nie trzeba: śląski Feel, Paweł Domagała, Grzegorz Markowski i Dariusz Kozakiewicz, Kortez, Lady Pank, Kamil Bednarek,  Ira, Mrozu, Cleo, Golec uOrkiestra, Anna Wyszkoni,  Maryla Rodowicz i najmłodsza w tym gronie, Sanah, która dopiero zaczyna karierę, a już podbiła serca Polaków tak bardzo, że jej dwie debiutanckie piosenki znalazły się już na pierwszych miejscach wśród najczęściej granych utworów.Koncert poprowadzą: Krzysztof Ibisz i Robert Korólczyk, Ślązak z “Kabaretu Młodych Panów”, którego nie trzeba przedstawiać.

Maryla Rodowicz (fot. Tomasz Kamiński)

Razem przeciwko hejtowi

Koncertem tym chcemy zatrzymać falę hejtu, która dotyka Ślązaków, górników, ich rodziny i dzieci. Od dawna Województwo Śląskie zmaga się z największą falą zachorowań na koronawirusa w całej Polsce i w czasie pandemii potrzebuje naszej solidarności. Wszyscy jesteśmy razem ze Śląskiem! Pragniemy wyrazić JEDNOŚĆ, bo jesteśmy jednym narodem w dobrych i złych czasach.Partnerem koncertu jest Województwo Śląskie i Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski.

Kiedy zobaczyć koncert?

Gramy dla Śląska” – 4 lipca br., godz. 20.00, tylko w Telewizji Polsat!

Co myślisz?

Napisane przez Magdalena Pełek

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

“MasterChef” ponownie na planie!

La Bandida nowy serial w TVP1