Jakub Zdrójkowski nie może opędzić się od pięknych kobiet!

Kowalscy konta Kowalscy odcinek 9 (fot. Polsat)

Spokojny, nieśmiały i nieco wycofany Nikodem (grany przez Jakuba Zdrójkowskiego) nie może narzekać na brak zainteresowania płci pięknej. Zarówno Ela (Wiktoria Gąsiewska), jak i Diana (Martyna Solska) będę konkurować o jego względy. Która z nich ma większe szanse u nieśmiałego Nikodema, tego dowiemy się dziś w sobotę, o godz. 20:05 w Polsacie w kolejnej odsłonie serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”.

Odcinek 9:

Janek (Patryk Cebulski) ma problem z komputerem podczas przeglądania… stron pornograficznych. Prosi o pomoc „komputerowego mózgowca”, czyli Nikodema (Jakub Zdrójkowski). Anna (Marieta Żukowska) przez szparę w drzwiach widzi Nikodema, a także ekran… z nagimi kobietami. Jest przekonana, że syn ma problemy związane z seksualnością. Kowalska nakłania pozostałych domowników, by porozmawiali z Nikodemem o seksie. Zenon (Paweł Wawrzecki) podrzuca wnukowi karty z roznegliżowanymi kobietami, a Henryk (Wojciech Mecwaldowski)… prezerwatywy.

Kowalscy Kontra Kowalscy odcinek 9 (fot. Polsat)

Janek wyśmiewa się z Nikodema, że ten nigdy nie całował się z dziewczyną. Wmawia koleżance  z klasy, Dianie (Martyna Solska), że Nikodem jest w niej zakochany. Zachęca ją, by ośmieliła chłopaka pocałunkiem. Kiedy Diana próbuje to zrobić, przerażony chłopak ucieka. To powoduje jednak, że Nikodem zbiera się w sobie, by pocałować Elę (Wiktoria Gąsiewska), która bardzo mu się podoba.

Jadwiga (Katarzyna Kwiatkowska) przyjmuje zlecenie od komornika na zszycie rozprutego munduru. Zenon jest oburzony, że synowa obsługuje wrogów rodziny. Henryk postanawia wykorzystać sytuację. Namawia Stefana (Bartosz Obuchowicz), by przebrał się w mundur komornika i wyłudził od Piotra (Piotr Adamczyk) 500 zł. Piotr, co prawda płaci, ale szybko orientuje się, że jest nie jest on prawdziwym komornikiem i wzywa policję.

Odcinek 10

Anna, Jadwiga, Piotr i Henryk orientują się, że dzieci sprytnie wykorzystują do swoich celów to, że jest ich czworo, a każdy z rodziców ma swoją wizję dotyczącą wychowania. Ustalają, że co tydzień decyzje w kwestiach wychowawczych będzie podejmowało tylko jeden z rodziców. Pierwsza za wychowanie zabiera się Jadwiga.

Kowalscy kontra Kowalscy odcinek 10 (fot. Polsat)

Janek proponuje Nikodemowi, że umówi się z Elą, aby dowiedzieć się, dlaczego ta unika Nikodema. Nie przyznaje się, że Ela podoba się także jemu. Niestety – aby pójść na randkę, Janek musi uzyskać zgodę Jadwigi. Kowalska – biorąc pod uwagę słabe wyniki w nauce – nie pozwala synowi na wyjście z domu.

Piotr traci prawo jazdy. Jest zmuszony poprosić Henryka, aby ten został jego szoferem. Razem jadą do komendanta policji, aby uprosić o zwrócenie Piotrowi uprawnień do prowadzenia samochodu.

Jadwiga przyłapuje Janka, kiedy wystrojony wymyka się potajemnie z domu. Odkrywa, że Anna nie dotrzymała ich wspólnych postanowień i dała nastolatkowi pieniądze na randkę. Za karę Jadwiga zamyka Janka w ciasnym pomieszczeniu. W tym czasie Nikodem spotyka się z Elą w parku.

Henryk bardzo szybko znajduje wspólny język z komendantem. Najpierw jadą do restauracji, a potem… na wspólne łowienie ryb zakrapiane wódeczką. Piotr ku swojemu wielkiemu niezadowoleniu przejmuje role szofera, a także kelnera i chłopca na posyłki. Ma nadzieję, że znosząc upokorzenia, odzyska prawo jazdy. Niestety komendant od początku nie darzy go sympatią…

Serial możesz zobaczyć również na www.ipla.tv

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Previous Article

„Kto wrobił Britney Spears?” już w Polsce!

Next Article

The Voice Kids: czas na finalistów!

Related Posts