Koronawirus w “Tańcu z gwiazdami”. Co z programem?

Taniec z Gwiazdami 11.2 (fot. Polsat)

Z planu programu “Taniec z gwiazdami” dochodzą niepokojące wieści. Stacja właśnie wydała oficjalny komunikat w tej sprawie!

Czy dzisiejszy odcinek się odbędzie?

Media od rana informują, że jedna z par w programie została zarażona koronawirusem. Do chwili obecnej nie było wiadomo, czy program zostanie wyemitowany, ani kto w nim wystąpi. Telewizja Polsat wydała jednak komunikat na ten temat

Z zachowaniem zasad bezpieczeństwa

W przesłanym przez telewizję Polsat oświadczeniu czytamy:

Z przykrością informujemy, iż wśród uczestników „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” zdiagnozowano koronawirusa. W związku z zaistniałą sytuacją jedna z par nie weźmie udziału w dzisiejszym odcinku show. Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia. Dlatego też program zostanie wyemitowany zgodnie z planem, ale bez publiczności i przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarno – epidemiologicznego.

Telewizja Polsat

Tak więc dziś zobaczymy program, jednak bez jednej z par. Przypomnijmy, ze z powodu koronawirusa show opuścili na własne życzenie Lenka Klimentowa i Bogdan Kalus.

Poprzedni artykuł

"Pierwsza miłość" - Przemysław Cypryański dołącza do obsady serialu!

Następny artykuł

The Voice of Poland: Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Dlaczego? Wideo.

powiązane posty
Czytaj więcej

Polsat SuperHit Festiwal wraca!

To będzie szalony weekend, na który czeka cała Polska! Specjalnie dla widzów Polsatu i sopockiej publiczności w Operze…