„Kowalscy kontra Kowalscy” hitem Polsatu


Nie ma wątpliwości – serial komediowy Polsatu „Kowalscy kontra Kowalscy” skradł serca Polaków! Przygody dwóch skrajnie różnych rodzin o popularnym nazwisku przez 10 tygodni w każdą sobotę śledziło średnio 1,5 mln widzów (w grupie 4+)! W grupie komercyjnej podczas emisji serialu Polsat był zdecydowanym liderem pasma. Po tak fenomenalnym odbiorze stacja zdecydowała się kontynuować produkcję.

Wiosenna nowość

Za nami emisja I sezonu serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”. Sobotni wieczór w towarzystwie głównych bohaterów produkcji stał się dla Polaków przyjemną i wypełnioną śmiechem do łez  telewizyjną pozycją obowiązkową! Dzięki serialowi Telewizja Polsat osiągnęła najlepszy wynik pod względem oglądalności w tym paśmie od kilku lat. Porównując z jesienią 2020 roku stacja zyskała 53% widowni, a wobec wiosny 2020 roku urosła o prawie 70%.

Oglądalnościowy sukces

Serial był promowany m.in. przez profile na Instagramie, które przedstawiały świat widziany oczami bohaterów: Janka (w tej roli Patryk Cebulski) i Nikodema (Jakub Zdrójkowski). Profile te przyciągnęły rzesze młodych odbiorców. Najzabawniejsze fragmenty z odcinka zamieszczone na kanale YouTube regularne osiągały liczbę wyświetleń na poziomie kilkudziesięciu tysięcy, kilka materiałów osiągnęło ponad 100 tysięcy wyświetleń.

Powstanie kontynuacja!

Widzowie w swoich komentarzach wskazywali, że na taki serial czekali od lat! Sobota z Kowalskimi stała się radosną rodzinną rozrywką. Niebanalny scenariusz, zabawne przygody bohaterów, świetne dialogi i fenomenalne kreacje trzech pokoleń Kowalskich (Mariety Żukowskiej, Katarzyny Kwiatkowskiej, Piotra Adamczyka, Pawła Warzeckiego, Wojciecha Mecwaldowskiego, Patryka Cebulskiego i Jakuba Zdrójkowskiego). To wszystko złożyło się na niewątpliwy sukces produkcji, za której scenariusz i reżyserię odpowiada Okił Khamidov. W związku z tak ciepłym przyjęciem przez widzów Telewizja Polsat zdecydowała się na kontynuację serialu.

Czy powstanie 2 sezon serialu “Kowalscy kontra Kowalscy”?

Tak. Telewizja Polsat po sukcesie 1. sezonu zdecydowała się na kontynuację produkcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Poprzedni artykuł

"Totalne remonty Szelągowskiej": pani sołtys

Następny artykuł

Family Food Fight. Pojedynek na smaki - nowy show Polsatu

powiązane posty
Czytaj więcej

Polsat SuperHit Festiwal wraca!

To będzie szalony weekend, na który czeka cała Polska! Specjalnie dla widzów Polsatu i sopockiej publiczności w Operze…