„Kowalscy kontra Kowalscy” wrócili na plan!

Za nami pierwszy klaps na planie drugiego sezonu przebojowego serialu Polsatu, który od pierwszego odcinka pokochali Polacy. Pomieszanie z poplątaniem okraszone jeszcze większą dawką humoru niż poprzednio. Niemożliwe? Drugi sezon „Kowalscy kontra Kowalscy” zapowiada się nieprawdopodobnie śmiesznie!

Pierwszy sezon zakończony zaledwie kilka tygodni temu, a widzowie już tęsknią za najzabawniejszymi rodzinami o popularnym nazwisku! W związku z tym Polsat przygotowuje nową odsłonę przygód bohaterów „Kowalscy kontra Kowalscy”. Zdjęcia na planie produkcji rozpoczęły się w Dniu Matki, czyli 26 maja. I od razu pojawiły się wielkie wzruszenia – serialowa mama Jadzia, w którą wciela się Katarzyna Kwiatkowska, z okazji święta wszystkich mam została obdarowana przez „synów” bukietem kwiatów!

Co czeka nas w kolejnej serii serialu?

Spotkamy się z naszymi ulubionymi bohaterami bezpośrednio po wydarzeniach, które pamiętamy z pierwszego sezonu. Piotr (Piotr Adamczyk) w wyniku przegranej w karty traci dom i salon samochodowy. Aby zachować twarz i szacunek przed rodziną, zrobi wszystko, by prawda nie wyszła na jaw. Niestety zarówno Albert (Przemysław Bluszcz), na rzecz którego Piotr przegrał swój majątek, jak i była ukochana Laura (Anna Czartoryska) nie będą mu ułatwiać życia. W wyniku splotu różnych okoliczności konieczna będzie natychmiastowa przeprowadzka z luksusowej wilii… do chatki na wsi! Jakby tego było mało, jeden z ojców będzie zmuszony opuścić dom!

W serialu nie zabraknie oczywiście pozostałych członków rodziny Kowalskich. Nadal będziemy śledzić losy: Henryka (Wojciech Mecwaldowski), Anny (Marieta Żukowska), Jadzi (Katarzyna Kowalska), Zenona (Paweł Wawrzecki), Nikodema (Jakub Zdrójkowski), Janka (Patryk Cebulski). Niemałe zamieszanie będzie wprowadzać płeć piękna – Ela (Wiktoria Gąsiewska) i Diana (Martyna Solska). Do obsady dołączył Jerzy Bończak. Aktor wcieli się w postać ojca Anny. Jego pojawienie się zaburzy już zachwiane relacje w rodzinach Kowalskich, które w tym sezonie zostaną wystawione na wielką próbę. Zdjęcia do drugiego sezonu „Kowalscy kontra Kowalscy” potrwają do sierpnia br. Serial, jak poprzednio, reżyseruje Okił Khamidov

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Poprzedni artykuł

goNet.tv z nowymi stacjami tv!

Następny artykuł

Pierwsza miłość: Marysia dostaje propozycję nie do odrzucenia!

powiązane posty
Czytaj więcej

Polsat SuperHit Festiwal wraca!

To będzie szalony weekend, na który czeka cała Polska! Specjalnie dla widzów Polsatu i sopockiej publiczności w Operze…