w

Krzysztof Ibisz w serialu Kuchnia!

Kuchnia odcinek 8 (fot. A.Mecwaldowska)

Już dziś w Polsacie kolejne dwa odcinki serialu „Kuchnia”! Gościnnie na ekranie zobaczymy Osobowość Polsatu – prezentera Krzysztofa Ibisza.

W ósmym odcinku serialu „Kuchnia” (emisja 20:35) zagra Krzysztof Ibisz. Wcieli się w postać prowadzącego kulinarny show telewizyjny, w którym udział wezmą Szef Kuchni restauracji „Claude Monet” oraz Helena Szparaga z restauracji „Arcobaleno”. Jak zakończy się ten pojedynek? Odpowiedź w tę sobotę w Polsacie.

odcinek 7

Krzysiek (Kamil Piotrowski) proponuje Maksowi (Patryk Cebulski), aby z nim zamieszkał. Tego samego dnia Natka (Paulina Lasota) zostaje wyrzucona z mieszkania przez właścicielkę. Krzysiek również ją zaprasza do wspólnego zamieszkania. Po oparzeniu języka octem Wiktor (Tomasz Karolak) traci smak. Po tym, jak jeden z klientów wypluwa na talerz źle doprawione danie, orientuje się, że jego kucharze zawsze mówią mu, to co chce usłyszeć i niekoniecznie jest to prawda. Zarządza, że od tego dnia mają mu mówić prawdę. Kucharze bardzo ochoczo zdobywają się na szczerość wobec szefa. Borys (Eryk Lubos) zapowiada swoją wizytę w restauracji z bardzo ważnym gościem, życzy sobie uraczyć swojego gościa popisowym daniem szefa kuchni. Niestety, dalej nie ma smaku i nie jest w stanie przygotować dania. Kucharze oferują swoją pomoc i wspólnymi siłami gotują popisowe danie.

Tomasz Ciachorowski pojawi się w 7 odcinku serialu Kuchnia (fot. A.Mecwaldowska)

odcinek 8

Szef Wiktor (Tomasz Karolak) bierze udział w kulinarnym telewizyjnym show, którego prowadzącym jest sam Krzysztof Ibisz. Ku jego zdumieniu, okazuje się, że jego konkurentką jest Helena Szparaga (Marta Żmuda-Trzebiatowska) z restauracji Arcobaleno. Wiktor oczywiście nie szczędzi złośliwych uwag na wizji pod adresem konkurentki. Sprowokowana Helena zakłada się z nim, że wytrzyma jeden dzień jako Szef w Kuchni Claude Monet. Chociaż Helenie dzięki swoim uprzejmym metodom zarządzania szybko udaje się zjednać sympatię początkowo sceptycznie nastawionych kucharzy, w miarę przybywania zamówień w kuchni traci kontrolę nad wszechobecnym chaosem. Ostatecznie nawet spokojna Helena zaczyna ubliżać kucharzom. Okazuje się, więc że silna ręka szefa Wiktora jest niezbędna w zespole Claude Monet.

Maria Dębska i Patryk Cebulski odc.8 (fot. A.Mecwaldowska)

Co myślisz?

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

    „Mam Talent!” – idealna okazja, by spełnić marzenia!

    Tomasz Jakubiak w Masterchef!