Kto zostanie “Królową Zakupów”?

Już dziś w Polsat Cafe zobaczymy kolejny odcinek “Shopping Queen – Królowe Zakupów” w którym wystąpi modelka 45+ Małgorzata Horyń-Olszewska. Kto odniesie sukces?

Władczynie sklepów!

“Shopping Queen” – format oglądany na całym świecie przez miliony kobiet kochających modę i zakupy. Po Francuzkach, Turczynkach i Niemkach czas, aby Polki pokazały swój styl. Każdy z odcinków to wyprawa do innego miasta, nowe stylizacje i 4 nowe bohaterki walczące o miano Królowej Zakupów. Uczestniczki programu spotkają się w centrach handlowych. Każda z kandydatek do tytułu Shopping Queen, otrzymuje określoną kwotę oraz czas, w którym musi zrobić zakupy. Jej zadaniem jest przedstawienie dwóch kompletnych stylizacji na różne okazje. Stylizacje mają zawierać ubiór, fryzurę oraz makijaż. Zwieńczeniem każdego odcinka jest prezentacja wybranych stylizacji na wybiegu oraz poddanie się ocenie pozostałych uczestniczek. Ta, która zdobędzie uznanie rywalek oraz zgromadzi najwięcej punktów, wygra koronę i nagrodę pieniężną na zakupy w centrum handlowym!

Modelka w dzisiejszym odcinku

W dzisiejszym odcinku programu w roli przyszłej “królowej zakupów” pojawi się modelka 45+ Małgorzata Horyń-Olszewska. Co na temat jej stylizacji powiedzą eksperci? Małgorzata zostanie oceniona przez ekspertów modowych: Tomasza Jacykowa, Adę Fijał (aktorkę) i Lidię Popiel (znaną fotografkę)

Program “Shopping Queen” poprowadzi modelka Joanna Horodyńska. Emisja już dziś o 16.00 w Polsat Cafe.

Poprzedni artykuł

"Love Island" - Wyspa miłości zadrży w posadach!

Następny artykuł

M jak miłość: nowy rozdział

powiązane posty