w

Kuchnia: Genialna ekipa w restauracji „Claude Monet”

Serial „Kuchnia” to nie tylko doskonałe role pierwszoplanowe! Niesamowity klimat tworzą aktorzy, którzy pojawiają się w tzw. drugim planie.

Na kuchni

Borys Szulc (Eryk Lubos) czyli właściciel najlepszej restauracji w Warszawie „Claude Monet”. Nadzoruje głównie finanse. Często jego interwencje w sposób funkcjonowania kuchni czy skład zespołu Wiktora (Tomasz Karolak) kończą się komicznymi awanturami. W serialu mamy dwóch kucharzy, przyjaciół oraz największych żartownisiów, czyli Arka (Marcin Bubółka) oraz Igora (Eryk Klum). Ta dwójka uwielbia robić sobie ze wszystkich żarty i nie raz ich zachowanie ściąga na innych pracowników mniejsze lub większe „kłopoty”.

Ekipa kelnerska

Z kolei Natka Schabowska (Paulina Lasota) to drobna, dziewczęca, naturalna, odrobinę niedojrzała kelnerka. Jest wegetarianką z przekonania, aktywną obrończynią praw zwierząt. Czasem nie potrafi  powstrzymać swoich emocji i raczy zarówno gości, jak i kolegów uwagami opisującymi proces zamiany młodego zwierzęcia w ich mięsną potrawę…. Nienawidzi swojego nazwiska i pragnie je jak najszybciej zmienić, wychodząc za mąż. Natka przyjaźni się z Olą Bubką (Julia Trojanowska),również kelnerką w restauracji „Claude Monet”. Ola jest lubiana przez wszystkich kolegów z pracy. To osoba wyjątkowo tajemnicza….gdyż nie przynosi wielu swoich prywatnych spraw do pracy. Flirtuje z Maksem (Patryk Cebulski)… a jak zakończy się ta relacja? Musicie sprawdzić to sami, śledząc losy naszych bohaterów.

Koktajl towarzyski

W renomowanej kuchni nie może zabraknąć dobrego barmana! Krzysiek Anioł (Kamil Piotrowski) to piekielnie przystojny, barman. Jednak nie do końca jest on świadomy swojej urody – mimo warunków fizycznych, nie czuje się playboyem i zupełnie nie umie poderwać dziewczyny. Wzdycha do Natalii, ale nie wie, jak ją zdobyć…robi to bardzo nieporadnie, co często odnosi skutek odwrotny od zamierzonego. Zaprzyjaźnia się z Maksem. To chłopak wyjątkowo uczciwy i empatyczny, nawet trochę pozytywnie naiwny.

Menu rozmatiości

Prawą ręką szefa Wiktora jest Sous-chef Leszek (Andrzej Kłak). To bardzo zdolny, ale introwertyczny człowiek, w momencie stresu musi zmagać się ze swoim jąkaniem, ale ostatecznie zawsze jest w stanie pokonać własne ograniczenia dla dobra kuchni.Oczywiścierestauracja „Claude Monet” słynie z najlepszych deserów, a jest za nie odpowiedzialny francuz Louis (Mateusz Deskiewicz). Louis to człowiek o dość charakterystycznej urodzie, która w połączeniu z jego mimiką sprawia wrażenie, iż wydaje się on nieustannie zdziwiony i niezorientowany, gdzie się znajduje. Natomiast doskonale zna się na swojej specjalizacji, tj. wykwintnych deserach.

Serial Polsat emitowany jest w każdą sobotę o 20.00 w Polsat oraz na polsatboxgo.pl

Co myślisz?

Napisane przez Daniel Pietrzykowski

współpracownik tvdzis.pl
Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją.
Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Receptura: Johann odkrywa sekret Marii Kielicz

    M jak miłość odc. 1599 – walka o uczucie