“Love Island. Wyspa miłości” – Nowy uczestnik w willi i pierwsze przeparowanie!

Love Island 3 odcinek 2

Za nami kolejny dzień na Wyspie Miłości. Zgodnie z zapowiedziami w willi pojawił się nowy uczestnik Piotr. Umięśniony, opalony i wytatuowany mężczyzna zrobił ogromne wrażenie na naszych Islanderkach – Ani, Stelli i Oli, które z radością przedstawiły nowe ciacho pozostałym mieszkańcom. O ile Aleksandra, 11 Islanderka, została szybko zaakceptowana przez dziewczyny, tak w przypadku Piotra, panowie są niepewni i czując zagrożenie dyskutowali o nowym uczestniku.

Łowy miłości?

Wiadomo, że na Wyspie Miłości bycie singlem nie jest najlepszym pomysłem, dlatego nowi uczestnicy wyruszyli na łowy. Aleksandra postanowiła poznać się bliżej z Mateuszem, a Piotr z resztą Isalnderek, aby sprawdzić, z którą z dziewczyn ma największe szanse na zbudowanie relacji. Okazało się, że na Wyspie Miłości są pary, które pierwsze parowanie uważają za celny strzał. Mowa o Stelli i Piotrze, którzy nowy dzień rozpoczęli od wspólnego śniadania, a ich zabawa w kisielu zaowocowała pierwszym pocałunkiem. Z kolei Ania i Maciek rozdzieleni przez Dawida, wciąż mają się ku sobie. Maciek chcąc odbić kumplowi dziewczynę zdecydował się na szczerą męską rozmowę. Wygląda na to, że Dawid będzie musiał zainteresować się inną Islanderką.

Ktoś nowy

Podczas pierwszego przeparowania Aleksadra wybrała Mateusza, a Piotr.. no właśnie, tego dowiemy się juz dziś wieczorem! Czy Waleria, która właśnie została singielką stworzy parę z Piotrem? A może nowy Islander wybierze inną Wyspiarkę?

“Love Island. Wyspa miłości” już dziś o 22:05 na antenie Polsatu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Poprzedni artykuł

Piękni i bezrobotni: Górski i Cieślak w nowym serialu

Następny artykuł

TVP przesuwa premierę Dance Dance Dance!

powiązane posty
Czytaj więcej

Polsat SuperHit Festiwal wraca!

To będzie szalony weekend, na który czeka cała Polska! Specjalnie dla widzów Polsatu i sopockiej publiczności w Operze…