“Love Island. Wyspa miłości” w willi pojawił się nowy uczestnik

Love Island II, Kamil, Polsat/Piotr Filutowski

“Love Island. Wyspa miłości” w willi pojawił się nowy uczestnik. Kto zapuści na niego sidła?

Natalia i Mundek poza wyspą

W „Love Island. Wyspa miłości” nie zwalniamy tempa. Wyspiarze są już rozgrzani słońcem i zadomowieni w willi. Ale sielanka nie może trwać wiecznie. Musiał nadejść „ ten” moment. A wizyta Karoliny zawsze oznacza, że nadchodzą zmiany i wyzwania. Tym razem Wyspiarze dostali zadanie, aby spośród Natalii, Mundka, Ady i Mikołaja, wybrali dwójkę, która pożegna się z programem.  Decyzja nie była łatwa, jednak musiała zapaść. Finalnie w willi zostali Ada i MikołajDla Natalii i Mundka przygoda się skończyła. 

Ciacho z USA

Tymczasem Julia i Dominik spędzili czas na romantycznym spotkaniu. „Było bajecznie. Nie miałem piękniejszej chwili w życiu” – skomentował Dominik, gdy wrócili z randki na łódce z Julią. Skoki do wody i pierwszy pocałunek – nic dziwnego, że wrócili do willi z motylami w brzuchach. A co na to reszta Islandersów? Dziewczyny powiedziały krótko: „Jedna mniej do nowego!” A nowy już za progiem! Mowa o Kamilu. 

Walka o miłość

Ten przystojny 32-latek od dzieciństwa mieszka w Nowym Jorku. Od razu zrobił spore wrażenie na Wyspiarkach. Szczególnie zainteresowana okazała się nim Ola M., która powiedziała: „Trzeba go rozgryźć, ja się tego podejmuję”. Chłopaki stwierdzili natomiast jednogłośnie: „Doszliśmy do wniosku, że Kamil jest w typie każdej z dziewczyn”…Ale nie każda go zdobędzie! Zapowiada się gorący dzień.

Oglądajcie “Love Island. Wyspa miłości” od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godzinie 22:10 na antenie Polsatu!

Poprzedni artykuł

Tomasz Ciachorowski w „Ninja Warrior Polska”: Pozwoliłem sobie na brawurę!

Następny artykuł

Przyjaciółki: Ślubu Ingi i Maksa nie będzie?! Panna młoda znika bez śladu! (ZWIASTUN)

powiązane posty
Czytaj więcej

Polsat SuperHit Festiwal wraca!

To będzie szalony weekend, na który czeka cała Polska! Specjalnie dla widzów Polsatu i sopockiej publiczności w Operze…