w

Ninja Warrior od 1 września 2020 w telewizji Polsat

Na zdjęciu od lewej Łukasz Jurkowski, Karolina Gilon, Jerzy Mielewski
Ninja Warrior Polska 2. edycja (fot. Krystian Szczesny)

Nowy sezon, nowi uczestnicy i najsłynniejszy tor na świecie. Ninja Warrior od września we wtorkowe wieczory na antenie telewizji Polsat!

Walka z samym sobą!

Tytuł polskiego Ninja i 150 tysięcy złotych są wciąż do zdobycia! Wystarczy pokonać wyjątkowo trudny tor – 32 przeszkody na odcinku 150 metrów. Do tej pory tylko 11 śmiałkom na całym świecie udało się dotrwać do końca, przejść przez wszystkie przeszkody, w tym tę najważniejszą  – legendarną już Górę Midoriyama.

Czy w naszym kraju znajdzie się ten, który pokona 28-metrową Górę Midoriyamę? O tym przekonamy się już jesienią – 1 września w Polsacie startuje druga edycja show!

Jeszcze wiecej rywalizacji

Największy apetyt na wygraną mają ci, którzy w pierwszym sezonie byli najbliżej zwycięstwa. Wśród nich Jakub Zawistowski, bo to właśnie on zaszedł w I edycji show najdalej.  Jego rywal, Sylwester Wilk, też się tak łatwo nie podda.  Rok temu, krótko po tym jak odpadł z programu, uległ tragicznemu wypadkowi, w którym stracił nogę. Mimo tego nie zwalnia tempa. Trenuje jeszcze więcej, by udowodnić sobie i innym, że jak nie on, to kto? Od września zobaczymy go również w najnowszej edycji „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami”. W obu programach jest po to, by pokazać, że nigdy nie należy się poddawać.

Nowa prowadząca – Karolina Gilon

W „Ninja Warrior Polska” pojawią się także goście specjalni, którzy spróbują swoich sił na torze. Zobaczymy m.in.: aktora Marka Kaliszuka, tancerkę i Miss Polonia 2017 Agatę Biernat, byłego piłkarza a obecnie zawodnika MMA Piotra Świerczewskiego, a także gwiazdę polskiej siatkówki Łukasza Kadziewicza.  W drugim sezonie zmagań na torze „Ninja Warrior Polska” ponownie zobaczymy: dziennikarza i komentatora Polsat Sport Jerzego Mielewskiego oraz zawodnika MMA Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego – w roli komentatorów, oraz po raz pierwszy – Karolinę Gilon, która poprowadzi show.

Zobacz jeszcze: Ninja Warrior – ruszyły zdjęcia do 3. sezonu!

Karolina Gilon zaprasza na wyspę miłości!

Co myślisz?

Napisane przez Magdalena Pełek

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Samsung Smart TV z aplikacją WP Pilot

TVN – Kamil Bednarek zaczarował „Salon dźwięku”