„Pierwsza Miłość”: do obsady serialu dołączy Piotr Cyrwus!

Piotr Cyrwus w serialu “Pierwsza Miłość” (fot. B. Bogielczyk)

W jakiej roli zobaczymy aktora? Piotr Cyrwus wcieli się w rolę wójta Nowosiółek, Kazimierza Wąsa. Wąs ma 55 lat, a w politykę lokalną zaangażowany jest od ponad trzydziestu.

Nowe życie

Ma konserwatywne poglądy i jest mocno związany z Kościołem, do którego zbliżył się po śmierci ukochanej żony. Marysieńka zmarła przed dwoma laty w wypadku samochodowym. Wójt do tej pory nie może pogodzić się z odejściem żony, z którą nie tylko tworzył udany związek, ale która również pomagała mu w prowadzeniu założonej wspólnie fundacji. Teraz w jego życiu pojawi się druga Marysia… A w zasadzie Dominika. Pierwsza kobieta, która po śmierci żony zwróci na siebie uwagę Wąsa.

Spotkanie z diabłem

Siostra bliźniaczka Marysi ma ku temu swoje powody. Chce podjąć pracę w Urzędzie Gminy i będzie próbowała pozbyć się sekretarki wójta Jadzi (Wiesława Siemianowska). W międzyczasie na światło dzienne zaczną wychodzić fakty związane z funkcjonowaniem założonej przez wójta fundacji… Jednego możemy być pewni w Nowosiółkach cicho i spokojnie nie będzie.

Pierwszy odcinek z udziałem Piotra Cyrwusa zobaczymy już 30.04. “Pierwsza Miłość” od poniedziałku do piątku o 18:00 w Polsacie i serwisie IPLA

1 komentarz
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Poprzedni artykuł

M jak miłość 1582: Prawdziwa magia

Następny artykuł

Canal+ Domo i Canal+ Kuchnia - nowe stacje od czwartku

powiązane posty