„Pierwsza Miłość”: Romans Grażyny i Michała się skończy?

Pierwsza Miłość (fot. B. Bogielczyk)

Romanse przeważnie równie nagle wybuchają, jak i gwałtownie się kończą. Czy tak samo będzie z uczuciem, które połączyło Grażynę i Michała?

Romans

W końcu udawało im się utrzymać swój związek w tajemnicy przez wiele miesięcy. Teraz kiedy prawdę poznał Artur i naciska na Michała, żeby podjął decyzję, sytuacja zaczyna się komplikować, a Marysia nabiera podejrzeń. Michał coraz częściej wychodzi na treningi koszykówki, zdarzają mu się późne spotkania z klientami, jest nieobecny i przygaszony. Aż pewnego dnia Marysia znajdzie ukryty na półce telefon komórkowy.

Tajemnica

Artur uprzedzi o tym Michała. Ten odwoła zaplanowany wcześniej romantyczny weekend z Grażyną i wróci do domu. Kiedy Marysia spyta go o drugi aparat, będzie tłumaczył, że to telefon, który dostał od strzegącego swojej prywatności kontrahenta. Poda Marysi kod i zasugeruje, żeby sprawdziła wykaz połączeń i treść SMS-ów. Ale Marysia ufa Michałowi, a przynajmniej takie stara się zachować pozory. Wystraszony sytuacją Michał będzie próbował zakończyć romans, ale widząc reakcję Grażyny, zmieni zdanie.

Rozstanie?

Aby wynagrodzić kochance odwołany wyjazd, spędzi z nią cały dzień. Niespodziewanie Grażynę w domu odwiedzi Marysia. Zauważy, że w łazience ukrywa się jakiś mężczyzna. Będzie ciekawa, z kim spotyka się szefowa i dlaczego trzyma swój związek w tajemnicy. Zupełnie nie podejrzewa, że tym tajemniczym mężczyzną może być jej mąż. Kochankowie odetchną z ulgą, ale w Grażynie coś pęknie. Poprosi Michała o spotkanie i wyzna, że nie może się z nim dłużej spotykać. Jaka będzie jego reakcja? Czy para się rozstanie i Michał z powrotem wejdzie w rolę kochającego męża i ojca? A może to on zacznie teraz szaleć z zazdrości o Grażynę? Zdrada zawsze niesie ze sobą konsekwencje…

“Pierwsza Miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w Polsacie i na www.ipla.tv

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Poprzedni artykuł

Sexify: premiera serialu

Następny artykuł

Anna Guzik prowadzącą show Polsatu „Wolni od długów”

powiązane posty