Pierwsza miłość: Ślub Melki i Łukasza!

Po problemach w związku Melki (Ewa Jakubowicz) i Łukasza (Jan Wieczorkowski) wszystko wskazuje na to, że parę czeka szczęśliwy finał!

Miłosny finał

Po bójce z Pawłem i nieoczekiwanym zniknięciu chłopaka, Łukasz jest wygranym na każdym froncie. Zdobył serce ukochanej, uwolnił się od bagażu przeszłości wyjawiając Melce swoje najmroczniejsze tajemnice i zerwał relacje z ojcem gangsterem. W 2972 odcinku serialu (emisja 11 grudnia 2019 r) para wreszcie stanie na ślubnym kobiercu! Po perturbacjach ze znalezieniem odpowiedniego miejsca na ceremonię, przy pomocy przyjaciół, para powie sakrametalne TAK pod gołym niebem. Specjalnie na ślub przyjeżdża matka Łukasza, Ilona (Halina Rowińska), która pomaga młodym w ostatnich przygotowaniach.

Przerwany ślub?

Nieoczekiwanie na uroczystości pojawia się ojciec Łukasza – Wodnik (Daniel Olbrychski) w towarzystwie innych gangsterów. Po chwilowym niepokoju i obawie przed przerwaniem ceremonii Melka decyduje się kontynuować składanie przysięgi, a nieoczekiwani goście dołączają do uroczystości. Ślub Melki i Łukasza to punkt zwrotny w relacji ojciec – syn. Olgierd przeprasza za swoje wcześniejsze grzechy, nie chce stracić kontaktu z Łukaszem.

Czy Melka będzie szczęśliwa z Łukaszem? Czy ich małżeństwo okaże się trwałe?

Pierwsza miłość” poniedziałek-piątek 18:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Poprzedni artykuł

Grzegorz Zawierucha 8. polskim Masterchefem!

Następny artykuł

Barwy szczęścia: Na drodze Kasi stanie jej gwałciciel!

powiązane posty