Polsat: „Demaskator. Poza prawem”- jesienna nowość

„Demaskator. Poza prawem” to nowy serial paradokumentalny telewizji Polsat. Zobaczymy w nim w jaki sposób można stać się ofiarą oszustów i naciągaczy.
Demaskator Poza Prawem (fot. Polsat)

„Demaskator. Poza prawem” to nowy serial paradokumentalny telewizji Polsat. Zobaczymy w nim w jaki sposób można stać się ofiarą oszustów i naciągaczy.

Na tropie oszustów

„Demaskator. Poza prawem” to prawdziwe życie i prawdziwe ludzkie historie ujawniające i demaskujące oszustów, intrygantów, a bardzo często zorganizowane grupy przestępcze żerujące na ludzkiej naiwności. Każdy odcinek to prawdziwa historia ujawniająca kulisy działania oszustów.

Jak nie dać się oszukać?

Ich ofiary zwracają się po pomoc do gospodarza programu, Adama Szweda. Prowadzący otrzymuje od pokrzywdzonych zgłoszenia telefoniczne, a także za pomocą strony internetowej, wpisów w mediach społecznościowych lub komunikatora video, a następnie prezentuje sprawę i kulisy oszustwa widzom.

Na ratunek poszkodowanym

Adam Szwed wraz z ekipą filmową jedzie do poszkodowanych, by zebrać wszystkie przydatne w sprawie informacje. Następnie (często z pokrzywdzonymi, jeśli wymaga tego sprawa) wszelkimi sposobami stara się rozwiązać problem. pokonać mechanizm działania oszustów i zdemaskować ich działalność.

Lekcja dla widzów

Program nie tylko ostrzega ludzi przed niebezpieczeństwem. Często ratuje ich z naprawdę dramatycznych sytuacji. Czasami prowadzący ryzykuje własne zdrowie i życie demaskując kulisy działania bandytów.

Demaskator Poza Prawem (fot. Polsat)

Inspirowane życiem

W rolę Adama Szweda wciela się Michał Karmowski – multimedalista i członek kadrynarodowej w kulturystyce. Od niedawna youtuber, który kilka lat temu sam zdemaskował manipulatora i hejtera internetowego, doprowadził do jego ukarania, a całą sprawę nagłośnił ku przestrodze innych. Od tej pory wiele osób poprosiło go o pomoc w podobnych sprawach. W serialu, jako Adam Szwed będzie służył swoim doświadczeniem, uświadamiał i uczył, jak ustrzec się przed działalnością oszustów i wichrzycieli. Nowy serial “Demaskator. Poza prawem” zadebiutuje jesienią na antenie Polsatu i będzie liczył 12 odcinków.

Zobacz jeszcze: Polsat: Laura Samojłowicz i Monika Miller w serialu “Gliniarze”

powiązane posty