w

Przyjaciółki: Bójka w knajpie! Artur traci przytomność!

Przyjaciółki sezon 15. (fot. Polsat)

Tragiczny wypadek…

Patrycja (Joanna Liszowska) pozwala Arturowi (Paweł Małaszyński) zaprosić się do jego restauracji. Robi to, by w końcu załatwić ich wspólne sprawy w spokojny i cywilizowany sposób. W tym samym czasie jeden z klientów (Krystian Kukułka) restauracji zaczyna się awanturować, Artur chce opanować tę sytuację. Niestety uderza głową w stół, traci przytomność i trafia do szpitala. Po spontanicznych zaręczynach Sajmon (Jakub Sasak) zapadł się pod ziemię. Inga (Małgorzata Socha) coraz bardziej martwi się, że chłopak coś sobie zrobił… Na szczęście Sajmon zjawia się w salonie Ingi, by z nią porozmawiać. Chłopak nadal jest przekonany, że przed nimi wspaniała wspólna przyszłość – chciałby mieć z Ingą dzieci. Ona oznajmia mu, że ten związek nie ma szans i mogą się jedynie przyjaźnić.

Zawodowe wyzwania

Tymczasem Anka (Magdalena Stużyńska) podjęła się występowania w imieniu Artura w drobnej sprawie komunikacyjnej. Przy okazji służbowego spotkania, które przeradza się w luźną rozmowę, dowiaduje się wielu interesujących rzeczy o jego przeszłości… Natomiast szef Zuzy Konrad (Paweł Ławrynowicz) daje jej do zrozumienia, że wie o niej więcej niż, by tego chciała. Z jednej strony prawi jej komplementy na stopie zawodowej, z drugiej zaś informuje, że wie o jej epizodzie z narkotykami. Ewidentnie była koleżanka z liceum jest dla niego intrygującą zagadką.

Co myślisz?

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Marek Piekarczyk wprawił w osłupienie trenerów „The Voice of Poland”! Wideo.

    You Can Dance: Wzruszająca historia uczestniczki i jej mamy