Przyjaciółki: Zuza na granicy wytrzymałości!

Przyjaciolki Anita Sokołowska (fot. Polsat)

W życiu “Przyjaciółek” nadal nie jest różowo. Anka i Paweł mają nieustanne rodzinne problemy, a Zuza traci nad sobą panowanie.

Nocne zabawy

Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartek Kasprzykowki) dowiadują się od Julki (Nicole Bogdanowicz), że Staś (Antoni Borowski) nie wrócił do domu na noc, a następnego dnia nie było go w szkole. Strzeleccy nie wiedzą, co się z nim dzieje i zaczynają go szukać. Znajdują syna w nocnym klubie… Paweł jest na niego wściekły!

Kto jest dojrzały?

Inga (Małgorzata Socha) postanawia zachować się dojrzale i chce zerwać z Sajmonem (Jakub Sasak). Zdaje sobie sprawę z ogromnych różnic, które ich dzielą. Natomiast Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz) aktywnie prowadzi profil w mediach społecznościowych jako „Doris the queen”. Nowa pasja kompletnie ją pochłania, nie zauważa świata wokół siebie.

Załamanie Zuzy

Patrycja (Joanna Liszowska) straciła zaufanie do Artura (Paweł Małaszyński), tłumaczy Mikołajowi, że są na świecie osoby, na których nie można polegać. Nie chce, by jej syn rozczarował się tak samo, jak ona. Artur jednak się nie poddaje, nie chce stracić Patrycji. Grzesiu (Jan Pieńkowski) ma dosyć tego, że Krzyś (Aleksander Sułek) zajmuje całą uwagę Zuzy (Anita Sokołowska) – coraz częściej obraża brata i jest agresywny. Zuza jest wykończona sytuacją z dziećmi, w końcu puszczają jej nerwy…

Nowy odcinek 17. sezonu „Przyjaciółek” już w czwartek, 29 kwietna, o godz. 21:05 w Telewizji Polsat i na www.ipla.tv

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Poprzedni artykuł

Wiosna w Premiery CANAL+

Następny artykuł

Najlepsze seriale HBO

powiązane posty