w

Robert Janowski z owacją za piosenkę Bono z U2!

Robert Janowski jako Bono (fot. M. Zawada)

W najbliższym, szóstym już odcinku show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Robert Janowski po raz kolejny w programie zachwyci wszystkich swoim wykonaniem utworu „One” zespołu U2.

Robert miał bardzo trudne zadanie, bo nie jest łatwo zmierzyć się legendą muzyki rockowej – Bono. Ale poradził sobie z tym zadaniem wyśmienicie! Świetna charakteryzacja, ruch sceniczny i barwa głosu – 100% Bono! Za ten występ aktor otrzymał od czwórki jury owacje na stojąco!

– Cudownie wykonana praca, niesamowita charyzma wokalna, niesamowite wzruszenie oglądając, jak trzymasz skupienie, jak trzymasz postać, jak tworzysz naprawdę charyzmatyczny występ. Nie sposób jest nie wstać po tak znakomitym występie w roli Bono – zachwyciła się Katarzyna Skrzynecka.

– To było niebywałe, jak bardzo ten Bono ciebie wchłonął, bo od pierwszego twojego wejścia, od pierwszego kroku zupełnie zniknąłeś za tą postacią. I głosowo, i postaciowo, i ruchy,  po prostu wszystko było dzisiaj na miejscu. Dla mnie to jest „ten” występ!  – dodała Małgorzata Walewska.  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo już w ten piątek 15 października o godzinie 20:05 w Polsacie!

Co myślisz?

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Paweł Ławrynowicz poderwie “Komisarz Mamę”?

    “Prince Charming”: czas na pożegnanie!