“Taniec z Gwiazdami”: Ocean łez w programie! ?? Joannę Mazur spotkało niesamowite szczęście!

Joanna Mazur Taniec z Gwiazdami
Joanna Mazur Taniec z Gwiazdami

Dzisiejszy odcinek „Tańca z Gwiazdami” przejdzie do historii. To, co wydarzyło się w studio zaparło dech wszystkim na widowni i widzom przed telewizorami. Trudno było powstrzymać łzy wzruszenia, gdy marzenia stały się rzeczywistością!

W poprzednim odcinku programu, wszystkich poruszyła historia Joanny Mazur – niewidomej mistrzyni świata w biegu na 1500 metrów. Joanna pokazała w programie swój skromny pokój w krakowskim akademiku, z toaletą na korytarzu: – Przepraszam za ten filmik, ale tak właśnie wygląda życie – powiedziała Joasia Mazur w programie. Nikomu się nie skarżyła, ani też nikogo nie prosiła o pomoc. Ale zaraz po emisji, w internecie ruszyły zbiórki pieniędzy dla mistrzyni. Nikt jednak nie spodziewał się tego, co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku show! Zaraz po występie Joanny i Janka Klimenta, na scenie pojawił się przedsiębiorca Zbigniew Jakubas, który powiedział:

Dokładnie tydzień temu moja córka Joanna po obejrzeniu programu, ze łzami w oczach, opowiedziała mi historię Joanny. Natychmiast obejrzałem materiał w internecie i nie ukrywam, że się bardzo wzruszyłem i podjąłem decyzję o pomocy tej wspaniałej dziewczynie. A ponieważ w życiu trzeba mieć dużo szczęścia, to tak się dobrze składa, że w moim projekcie „Nowa 5 Dzielnica” w Krakowie jest budynek, który czeka właśnie na panią! Jestem zaszczycony, że mogę pani przekazać nowe mieszkanie z piękną łazienką, salonem, sypialnią i dużym, słonecznym tarasem. A teraz, tak jak szybko pani biega, tak szybko musimy podjąć decyzję o urządzeniu pani mieszkania, żeby zaraz po wakacjach mogła pani w nim zamieszkać. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Poprzedni artykuł
Kazadi, Gąsiewska i Dziurska w półfinale „Dance, Dance, Dance” (fot. Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP)

Oszałamiające Kazadi, Gąsiewska i Dziurska w półfinale „Dance, Dance, Dance”. Galeria.

Następny artykuł
Kasia Dziurska i Emil Gankowski "Dance, Dance, Dance" fot. Waldemar Kompała / TVP

Nowa drama! Kasia Dziurska znowu zatańczy niebezpieczny układ! Czy da radę!?

powiązane posty