w

Taniec z gwiazdami: wielki finał!

Doda, Michał Szpak, Alicja Majewska i Kombi zaśpiewają podczas finału

Kto wygra program? (fot. WBF)


Na ten moment czekaliśmy długie i emocjonujące 9 tygodni! Przed nami finał XII edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”! Dwie diabelnie uzdolnione oraz bardzo pracowite Gwiazdy, które w finałowym starciu dadzą z siebie wszystko, wspierane przez ambitnych i doświadczonych trenerów. Kto wytańczy Kryształową Kulę – Magdalena „Kajra” Kajrowicz i Rafał Maserak czy Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz? O tym przekonamy się dzisiejszego wieczoru!

Najbardziej emocjonujący odcinek XII edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” to nie tylko finałowe starcie dwóch par, ale także całe mnóstwo atrakcji, które dla widzów przygotowała Telewizja Polsat. Program otworzy spektakularny show! Będziemy mogli podziwiać genialne tango argentino z udziałem znanych i lubianych tancerzy. Ponownie na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” zaprezentują się taneczne pary, które mogliśmy oglądać w XII edycji show.  

Nie zabraknie także muzyki na żywo w najlepszym wydaniu. Usłyszymy Alicję Majewską, także w niespotykanym do tej pory duecie z Andrzejem Piasecznym. Zaśpiewa dla nas Michał Szpak i zespół Kombi. Muzyczną wisienką na torcie będzie niekwestionowana królowa polskiej muzyki rozrywkowej – Doda!

Na tym nie koniec niespodzianek! Wyjątkowym gościem specjalnym będzie para emerytów z Niemiec! Nellia i Dietmar popiszą się umiejętnościami tanecznymi, z których znani są na cały świat. Zatańczą lindy hop i tym samym udowodnią, że nigdy nie jest za późno na naukę tańca! 

Co myślisz?

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

    Jamie Oliver z niespodzianką w Masterchef TVN!

    “Prince Charming” od listopada w TTV