w

Arlak, Szwed i Strasburger w serialu “Miłość na zakręcie”

Miłość na zakręcie (fot. TV4)

Nowy serial „Miłość na zakręcie” – z udziałem m.in. Kamili Boruty, Violetty Arlak, Aleksandry Szwed,  Karola Strasburgera i Jaspera Sołtysiewicza – będzie można oglądać już od 19 sierpnia w Czwórce.

Nieoczekiwana zmiana w życiu

Miłość na zakręcie” to serial obyczajowy, w którym nie zabraknie też wątków komediowych, romantycznych i sensacyjnych. Główna bohaterka, Jowita, wykładająca na uczelni doktor mikrobiologii i matka dwojga nastolatków, po śmierci męża zmuszona jest wybierać między karierą akademicką a prowadzeniem centrum samochodowego. Prosto z uczelni bohaterka  trafia do całkowicie obcej sobie, zdominowanej przez mężczyzn branży, gdzie musi stawić czoła zupełnie nowym wyzwaniom.

Świetna obsada

Próbując odnaleźć się w męskim świecie i niełatwym biznesie, Jowita napotka cennych sprzymierzeńców,  ale też przeciwników i zagrożenia wynikające z niebezpiecznych powiązań firmy, których nie od razu będzie świadoma, podobnie jak kryjącej się za śmiercią jej męża tajemnicy.  
Wśród bohaterów reprezentujących różne pokolenia, środowiska, style życia i typy osobowości znajdą się: właścicielka pobliskiego baru – Krysia (Wioletta Arlak), pełen ułańskiej fantazji i szalonych pomysłów ojciec głównej bohaterki – Wiktor (Karol Strasburger) i jej 15 letnia córka, Ania (Aleksandra Paśniewska) oraz 18-letni syn – Krystian (Jasper Sołtysiewicz), zakochany w Martynie (Izabela Rosiecka) córce nieuczciwego konkurenta Jowity – Andrzeja (Piotr Makarski), a także pasjonatka motoryzacji – Ewa (Aleksandra Szwed), przyjaciółka Jowity – kobieta sukcesu i przebojowa singielka – Daria (Olga Pęczak), konszachtujący z Andrzejem sprzedawca komisu – Waldek (Aleksander Mackiewicz), atrakcyjna recepcjonistka Monika (Ilona Korycka) czy mechanicy: doświadczony fachowiec i podpora firmy – Antoni (Tomasz Zaród) oraz jego młodsi koledzy – Sebastian, Darek i Igor (Michał Hołub, Mateusz Wróblewski i Sebastian Dziubiel).

Ciekawe twarze

W serialu pojawi się również – niemal nieobecny w popularnych rodzimych produkcjach – stały wątek styku z tak odległą kulturą jak dalekowschodnia, oparty na postaci pochodzącego z Wietnamu sympatycznego księgowego firmy, Włodka (Andy Do) oraz – nierzadko komicznych –  perypetiach związanych ze zderzeniem różnych tradycji, sposobów myślenia i przyzwyczajeń.  

“MIŁOŚĆ NA ZAKRĘCIE” od 19 sierpnia od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00.

Co myślisz?

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

    Anna Maria Wesołowska na fotelu sędzi0

    Only Anna Maria Wesołowska can judge me!

    „Osiecka” nowy serial TVP