„Królowie australijskiego lombardu” w Czwórce

Meet The Hockers (Królowie australijskiego lombardu) fot. TV4

Czwórka zaprasza na premierę programu „Królowie australijskiego lombardu”, który będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku.

Biznes w Sydney

Najstarszy i największy lombard Australii, Aceben, położony w Chinatown, chińskiej dzielnicy Sydney, wiele już widział, ale sytuacje, jakie się tu zdarzają, nie przestają zaskakiwać.

Ludzie zastawiają najróżniejsze przedmioty – od mniej lub bardziej cennych drobiazgów i gabarytów  po auta,  jachty a nawet samoloty… Od asortymentu lombardu barwniejsi są chyba tylko jego klienci, wśród których są  desperaci i poszukiwacze okazji, biedacy i bogacze w nagłej potrzebie, eks-kolekcjonerzy i osoby chcące szybko pozbyć się wspomnień oraz  wszelkiego rodzaju dziwacy, oryginały i podejrzane typy.  

Doświadczeni pracownicy

Każdy przedmiot i każdy człowiek ma swoją historię, choć klienci nie zawsze przedstawiają jej prawdziwą wersję. Często trzeba sporo doświadczenia, by rozpoznać, kiedy ktoś coś zataja, kiedy przynosi kradziony towar.

Dlatego w ekipie Aceben nie ma miejsca dla słabeuszy – to prawdziwi królowie lombardu, którzy nie tylko wiedzą, jak nie dać się podejść, ale też potrafią zadbać o duży zysk.  Każde z nich to osobowość, która ma swoje sposoby na radzenie sobie z klientami Nad całością czuwa szef, Mike – zawsze spokojny, opanowany i pogodny, zawsze pewien, że może polegać na swoim zespole.

„Królowie australijskiego lombardu”, (premierowa emisja 28 lipca) od poniedziałku do czwartku o  13.30, a także – dodatkowo – o godz. 13. w TV4.

Poprzedni artykuł

„Top Model. Front Row” wraca do Playera

Następny artykuł
Zenek Martyniuk w trakcie występu w telewizji.

Chełm: Wakacyjna Trasa Dwójki

powiązane posty
główni bohaterowie serialu septagon, sesja zdjęciowa, aktorzy pozują w hali po fabryce
Czytaj więcej

Septagon: nowy sezon od września w TV4

W nowych odcinkach widzowie zobaczą kolejne sprawy obyczajowe i kryminalne, jakie rozwiązywać będą pracownicy tytułowego biura detektywistycznego “Septagon”.…