w

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Adam Strycharczuk na czele!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 odcinek 8 (fot. M. Zawada)

Adam Strycharczuk podbił scenę “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W kogo się wcielił i jakie postacie zobaczyliśmy?

Netta, David Gahan i Smokie Chris

Program otworzyli Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski, którzy wykonali utwór „Tańcz tańcz tańcz” duetu „Long&Junior. Przy okazji ujawnili, że zespół wystąpi na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu, znamy więc pierwszego wykonawcę. Następnie w roli Netty w hicie „Toy” zobaczyliśmy Emilię Komarnicką – Klynstrę. Jurorki nagrodziły ją brawami na stojąco. – Po raz kolejny się przekonuję Emilia, że jesteś znakomitą wokalistką. I cały czas się zastanawiam, czy Ty jesteś najpierw piosenkarką, a potem aktorką, czy odwrotnie – komplementowała Emilię Małgorzata Walewska. Robert Koszucki przeistoczył się w Davida Gahana z Depeche Mode w „Just Can’t Get Enough”. Po tym występie jurorzy również wstali z miejsc. – Z tak naturalną łatwością przyszło ci uchwycenie tego specyficznego ruchu i rozegranie go tutaj w całej tej przestrzeni i przez cały utwór – mówił Kacper Kuszewski. Ewelina Lisowska wcieliła się w wokalistę grupy Smokie Chrisa Normana i wykonała „Living Next Door To Alice”. – Wstałam za twój genialny wokal, rewelacyjny – powiedziała Kasia Skrzynecka.

Melanie Thornton, Sam Getz, Muniek Staszczyk

Ewelina Ruckgaber stała się Melanie Thornton z La Bouche w „Be My Lover”. I znów Maciej Dowbor zdradził, że La Bouche zobaczymy na żywo podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie. – Jestem od początku wzruszony i poruszony tobą. (…) Kreacja zewnętrza i wewnętrzna była pełna – chwalił wykonanie Paweł Królikowski. Łukasz Zagrobelny wylosował postać Sama Getza z Welshly Arms i piosenkę „Legendary”. – Łukasz, zęby ci wypadły zwróciła uwagę po występie Małgorzata Walewska a cały incydent wywołał powszechną wesołość. – Utwór był przepięknie zaśpiewany. Z emocjonalnością, napięciem, chyba jeszcze większym niż w oryginale,  bo twoja była wersja koncertowa. Nie słyszałam tam ani przez sekundę ani twojego głosu ani twojego naturalnego wibrata – oceniła Kasia Skrzynecka. Adam Strycharczuk zamienił się w Muńka Staszczyka i zaśpiewał „Polę”. – Świetnie uchwyciłeś i barwę głosu i sposób wymowy Muńka. Energia z ciebie promieniowała, która była energią tej postaci, energią tej piosenki i to było tak poruszające, że miałem ciary na całym ciele – stwierdził Kacper Kuszewski.

Jeremi Sikorski i Kasia Sobczyk

Jeremi Sikorski wcielił się w Zbigniewa Wodeckiego i wykonał legendarną „Pszczółkę Maję”. – Dziękuję ci za ogromne wzruszenie – mówił Paweł Królikowski. Kasia Ptasińska wkroczyła na scenę jako Kasia Sobczyk w „O mnie się nie martw”. Charakter, bardzo blisko brzmienie wokalu w całości dało bardzo piękny efekt.

Ostateczne noty

Po głosowaniu jurorów zdecydowanym liderem w tabeli był Adam Strycharczuk. Uczestnicy zgodzili się z decyzją jury. Odcinek wygrał Adam Strycharczuk, który czek na 10 tysięcy przekazał Lence Szczepańskiej, cierpiącej na zespół kociego krzyku, podopiecznej fundacji Zdążyć z Pomocą.

Kto będzie kim?

A w kolejnym odcinku: Jeremi Sikorski – Ronnie Ferrari, Kasia Ptasińska – Tones Andi, Ewelina Ruckgaber – Maciej Maleńczuk, Pudelsi, Łukasz Zagrobelny – Shirley Bassey, Ewelina Lisowska – Justyna Steczkowska, Emilia Komarnicka – Klynstra – Dolly Parton, Robert Koszucki – John Lennon, Adam Strycharczuk – Captain Jack.

Program możesz zobaczyć na www.ipla.tv

[new_royalslider id=”53″]

Co myślisz?

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    W rytmie serca: Szarek ma groźnego rywala!

    Barwy Szczęścia: Ślub czy rozstanie?