w

Wiktoria Gąsiewska i Patryk Cebulski poprowadzą kulisy „Dancing with the Stars”

Patryk Cebulski i Wiktoria Gąsiewska (fot. Polsat/ Krzysztof Opaliński)


Żadna edycja nie obfitowała w tyle nowości co XII sezon „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Do ekipy show dołączyli Wiktoria Gąsiewska oraz Patryk Cebulski. Aktorski duet zajrzy za kulisy najpopularniejszego tanecznego show w Polsacie, by dostarczyć widzom Polsat Cafe najgorętsze newsy.

Nowe wyzwanie

Dla Wiktorii i Patryka nie jest to pierwsze zawodowe spotkanie. Para poznała się na planie serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”. Bohater grany przez Patryka bez wzajemności podkochuje się w Eli, w którą wciela się Wiktoria. Podczas tegorocznego Sopot SuperHit Festiwal wystąpili w duecie jako prowadzący backstage, emitowany w social mediach Polsatu. Młodzi aktorzy są bardzo podekscytowani nowym zawodowym zadaniem.

– Z „Tańcem z Gwiazdami” miałam okazję zetknąć się jako uczestniczka, ale prowadzenie kulis tego wyjątkowego show to dopiero prawdziwe wyzwanie. Nie mogę się doczekać, by pokazać widzom, jak „TzG” wygląda od kuchni. Szykujemy masę niespodzianek, więc bądźcie z nami! – mówi Wiktoria.

„Taniec z Gwiazdami” to kultowy format i nie ukrywam, że mam wielką tremę – dodaje Patryk Cebulski. – Bardzo się jednak cieszę, że mogę dołączyć do ekipy programu i to w takiej roli. „Kulisy TzG” są emitowane na żywo, więc możecie spodziewać się masy dobrej zabawy.

Kiedy zobaczymy nową edycję?

„DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI” jesienią w Telewizji Polsat
w poniedziałki o godz. 20:05!

Co myślisz?

Napisane przez Daniel Pietrzykowski

współpracownik tvdzis.pl
Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją.
Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Nowy Jork, epicentra, 11 września -2021 ½ w HBO GO

    Prapremiery seriali w TVP VOD