-5.5 C
Warsaw
24 stycznia 2019
Grzegorz Krychowiak
Grzegorz Krychowiak
TVP 1 Sport w TV

Polska – Szwajcaria i Włochy – Hiszpania w TVP1

Już w sobotę wielkie wydarzenie medialne: Polska walczy ze Szwajcarią o ćwierćfinał EURO 2016. Transmisja od godz. 13:45 w TVP1, na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Stream. W poniedziałek natomiast hit 1/8 finału: Włochy – Hiszpania od godz. 17:30.

Mecz Polaków to bezsprzecznie najważniejsze wydarzenie sportowe! Studio w Jedynce rozpocznie się aż godzinę i 15 minut przed pierwszym gwizdkiem! Mecz skomentują ze Stade Geoffroy Guichard w Saint-Etienne: Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak. Po meczu w położonym w pobliżu boiska ministudiu TVP Jacek Kurowski i Szymon Borczuch porozmawiają na żywo z piłkarzami. Studio w Warszawie poprowadzi Przemysław Babiarz, a wśród jego gości znajdą się: Jan Tomaszewski, Jerzy Engel, Michał Pol i Tomasz Rząsa.

W poniedziałek czas na hit 1/8 finału. Hiszpanie, aktualni mistrzowie Europy i mistrzowie świata z 2010 roku zmierzą się z czterokrotnymi mistrzami świata, Włochami. Transmisja w TVP1, na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Stream od godz. 17:30. Mecz skomentują ze Stade de France w podparyskim Saint-Denis: Maciej Iwański i Marcin Żewłakow. Prowadzącym studio będzie Rafał Patyra, a towarzyszyć będą mu następujący goście: Jan Tomaszewski, Jerzy Engel, Michał Pol i Mirosław Trzeciak.

Powiązane artykuły

Żużlowy weekend w NC+: Walka o finał PGE Ekstraligi oraz Grand Prix Niemiec

Dawid Propolis

Zuzanna Falzmann korespondentką TVP w Waszyngtonie

Dawid Propolis

Zosia Zborowska twarzą Polsat Cafe

Dawid Propolis