TVP 1 Sport w TV

Portugalia – Walia i Niemcy – Francja w TVP1

Niemcy

Czas na półfinały EURO 2016. W środę, 6 lipca Portugalia zmierzy się z Walią, a w czwartek, 7 lipca – Niemcy z Francją. Transmisje od godz. 20:25 w TVP1, na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Stream.

Portugalia po zwycięstwie w ćwierćfinale z Polską zmierzy się z rewelacją EURO 2016 – Walią. Studio rozpocznie się w TVP1 o godz. 20.25, poprowadzi je Rafał Patyra, a wśród jego gości znajdą się m.in.: Jan Tomaszewski, Jerzy Engel i Michał Żewłakow. Mecz skomentują z Lyonu: Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow.

W czwartek, 7 lipca drugi półfinał – Niemcy – Francja. Transmisja tego spotkania w TVP1, na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Stream od godz. 20:25. Mecz będą komentować ze Stade Velodrome w Marsylii: Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak. Prowadzącym studio będzie Rafał Patyra, a towarzyszyć będą mu następujący goście: Jan Tomaszewski, Jerzy Engel i Michał Probierz.

Powiązane artykuły

Dwie nowe produkcje tureckie w TVP1

Dawid Propolis

“Korona królów”: Wesele Jaśka i Ofki i złe wieści z Sącza…

Robert Wróbel

Redbad Klijnstra na dłużej zostanie w serialu „Komisja morderstw”. W trakcie kręcenia zdjęć twórcy postanowili rozbudować jego rolę

Dawid Propolis