TVP 2 Telewizja

Postaw na milion: Ostatni odcinek 11. serii teleturnieju

Ewelina i Bolesław

Wielkimi krokami zbliża się kolejny odcinek teleturnieju „Postaw na milion”. Tym razem z pytaniami Łukasza Nowickiego zmierzą się Kasia i Bartek z Bydgoszczy oraz Bolesław z Krakowa i Ewelina z Jerzmanowic. Czy uda im się wzbogacić o milion złotych?

Na początek super energetyczny duet przyjaciół z Bydgoszczy. Choć mają zgoła odmienne zainteresowania, Bartek i Kasia zdecydowanie nadają na tych samych falach. Bartek jest managerem baru. Z racji wykonywanego zawodu interesuje się sztuką komponowania koktajli. Nie ukrywa, że uwielbia gotować. W przyszłości chciałby poprowadzić program kulinarny. Z kolei Kasia najbardziej lubi zaczytywać się w kryminałach. Jej pasją jest też motoryzacja. Jest szczęśliwą mamą na urlopie macierzyńskim. Przyjechali do „Postaw na milion”, by zdobyć pieniądze i spełnić marzenia o domu na wybrzeżu Hiszpanii i wycieczce na Bora-Bora. Ciekawe, czy im się uda?

Zaraz potem swoich sił w grze o milion spróbuje narzeczeństwo – Ewelina z Jerzmanowic i Bolesław z Krakowa. Znają się od liceum. On jest teraz w trakcie aplikacji prokuratorskiej, ona pracuje jako farmaceutka. Oboje lubią podróżować. Wspólnie przemierzyli autostopem Izrael, gdzie zdarzyło im się spać na pustyni pod gołym niebem. Ich wspólną pasją są też gry planszowe. Za pieniądze wygrane w teleturnieju chcieliby zorganizować ślub marzeń. Para nie myśli jednak tylko i wyłącznie
o sobie. Część wygranej mają w planach przeznaczyć na krakowskie schronisko dla zwierząt. Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać mocno kciuki!

Ostatni odcinek XI edycji teleturnieju „Postaw na milion” produkcji Endemol Shine Polska już w najbliższą sobotę, 21 maja, o godzinie 19:05 w TVP2. Tuż przed programem kulisy odcinka.

Ewelina i BolesławEwelina i BolesławEwelina i BolesławKasia i BartekKasia i BartekKasia i BartekKasia i Bartek

Powiązane artykuły

The Voice of Poland: Mama z pazurem! (VIDEO)

Dawid Propolis

„Surprise, Surprise” już 4 sierpnia w Polsacie

Dawid Propolis

Maria Tyszkiewicz zwyciężczynią szóstej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! [ZDJĘCIA]

Dawid Propolis