Polecamy Telewizja

Powietrzna karetka – nowy program telewizji TLC

Gdy zagrożone jest ludzkie życie liczy się każda sekunda! Załoga powietrznej karetki codziennie niesie ratunek tam, gdzie nie dociera żaden inny transport. To często ostatnia nadzieja dla ciężko chorych i rannych. To niezwykłe emocje towarzyszące ludzkim tragediom, rozgrywających się na granicy życia i śmierci, pełne szybkiej akcji i niesamowitych bohaterów.

Zapnij pasy i  bądź naocznym świadkiem heroicznej walki lekarzy i ratowników medycznych o życie pacjentów. Przygotuj się na pełne adrenaliny akcje, jakich jeszcze nigdy dotąd nie miałeś możliwości obserwować z aż tak bliska! „Powietrzna karetka” – nowy program telewizji TLC już od środy, 7 grudnia o godzinie 21:30.

Kiedy w grę wchodzi ludzkie życie tylko najszybsi mogą dogonić uciekający czas. Lekarze i sanitariusze z powietrznego ambulansu z Yorkshire pędzą do rannych z prędkością prawie 250 km/godz. Wszystko za sprawą tych, którzy zasiadają za sterami. To jedyni w swoim rodzaju piloci, którzy niegdyś służyli w służbach specjalnych. Heroiczni bohaterowie to wysoko wykwalifikowani specjaliści ratownictwa, których każdy ruch rejestrowany jest dzięki powietrznemu osprzętowi
i kamerze. To ona sprawia, że zawsze można obserwować akcje z pierwszej linii.

Na skalistych wzgórzach North Yorkshire Dales towarzyszymy lekarzom, którzy zmuszeni są zmienić podwórko w salę operacyjną, by uratować nastolatka ze zmiażdżoną, po upadku z dachu, czaszką. Obserwujemy sanitariuszy, ratujących kierowcę z wraku zakleszczonego 10 metrów pod wiaduktem auta. Gdzie w każdej sekundzie zwiększa się prawdopodobieństwa wybuchu. Podążamy także za grupą medyków próbujących za wszelką cenę uratować farmera zaatakowanego przez stado byków. Począwszy od wypadków drogowych aż po najdziwniejsze przypadki, śledzimy dramaty prawdziwego życia, osadzone w jednym
z najpiękniejszych i jednocześnie najbardziej zabójczych, miejsc w Europie. Nakręcone przez ekipę, która wyszkolona jest by pojechać z ratunkiem gdziekolwiek tylko będzie potrzebna.

„Powietrzna karetka” – prawdziwy, emocjonujący, trzymający w napięciu program o ratowaniu ludzkiego życia w ekstremalnych warunkach już od środy, 7 grudnia o godz. 21:30 tylko w telewizji TLC.

Powiązane artykuły

“Magazyn kryminalny 997” w nowej odsłonie (dużo zdjęć!)

Dawid Propolis

Beata Kozidrak w programie “Demakijaż” w Polsat Cafe

Dawid Propolis

“Usterka” – tego nie zobaczymy w odcinku

Magdalena Pełek