tvdzis.pl » Premiera serialu kryminalnego „Jedyna szansa”
Seriale TVP 2

Premiera serialu kryminalnego „Jedyna szansa”

Już 21 listopada o godz. 21.50 na antenie TVP 2 odbędzie się premiera francuskiego serialu kryminalnego „Jedyna szansa” w reżyserii Francoisa Velle na podstawie bestsellerowej powieści Harlana Cobena.

Przez sześć kolejnych poniedziałków widzowie Dwójki będą śledzić losy głównej bohaterki serialu „Jedyna szansa”. Akcja thrillera rozpoczyna się od dramatycznych wydarzeń w domu Alice Lambert. Kobieta zostaje postrzelona, a kiedy po tygodniu budzi się ze śpiączki, okazuje się, że zabito jej męża i porwano córeczkę. Na dodatek jest jedną z głównych podejrzanych. Alice nie poddaje się i na własną rękę próbuje odszukać zabójców i porywaczy.


Odc.1
premiera (21 listopada, poniedziałek, godz. 21:50)

Francuska lekarka Alice Lambert wiedzie szczęśliwe życie u boku męża, Laurenta Delaunaya, syna zamożnych hotelarzy. Para wychowuje półroczną córeczkę Tarę. Pewnego ranka ktoś strzela do krzątającej się w kuchni Alice, ciężko ją raniąc. Kiedy kobieta budzi się ze śpiączki w szpitalu tydzień później, dowiaduje się, że jej mąż nie żyje, a córkę porwano. Po pewnym czasie zrozpaczona matka otrzymuje anonimowy list z żądaniem okupu. Porywacze domagają się miliona euro w zamian za zwrot dziecka.


Odc. 2
premiera (28 listopada, poniedziałek, godz. 21:50)

Mimo że Alice spełniła żądanie porywaczy i przekazała im okup, nie udało się jej odzyskać dziecka. Tymczasem okazuje się, że Laurenta Delaunaya zabito z broni, która należała do Vince’a, chłopaka Claire, młodszej siostry Alice, która jest narkomanką. Ona sama z kolei płaciła w sklepie banknotem 500 euro pochodzącym z okupu. Policja nabiera przekonania, że Claire jest zamieszana w sprawę porwania i że Alice współpracowała z siostrą. Alice zaprzecza tym doniesieniom, nie wie jednak gdzie obecnie przebywa jej siostra.


Odc. 3
premiera (5 grudnia, poniedziałek, godz. 21:45)

Po dwóch latach od porwania kidnaperzy niespodziewanie znów kontaktują się z Alice. Są gotowi dać jej drugą szansę, ale żądają kolejnego miliona euro. Teściowie Alice, którzy pomogli jej poprzednim razem, nie są już w stanie zebrać na czas tak dużej sumy. Alice zwraca się więc o pomoc do dawnego ukochanego, Richarda (Pascal Elbé), byłego policjanta, a zarazem jedynego człowieka, któremu całkowicie ufa. Oboje w tajemnicy udają się na spotkanie z porywaczami.


„Jedyna szansa”, premiera w TVP2 w poniedziałek, 21 listopada o godz. 21.50

Serial: „Jedyna szansa”

Reżyseria: Francois Velle

Obsada: Aleksandra Lamy, Pascal Elbé, Lionel Abelanski, Lionnel Astier, Hippolyte Girardot

Produkcja: Francja 2015

 

Powiązane artykuły

Zwycięzca Aktorskiego Diamentu debiutuje w „Na Wspólnej”!

Dawid Propolis

Zwariowana familia powraca na FOX Comedy

Dawid Propolis

Zombie TAXI – akcja promująca 7. sezon „The Walking Dead”

Dawid Propolis
%d bloggers like this: