Teatr TV: RIO. fot. Jan Bogacz
Teatr TV: RIO. fot. Jan Bogacz
Główna » Premiera spektaklu Teatru TV “Rio” na antenie TVP1
TVP TVP 1 Telewizja

Premiera spektaklu Teatru TV “Rio” na antenie TVP1

W telewizyjnej Jedynce odbędzie się premiera porywającego spektaklu Teatru Telewizji „Rio” Marka Kochana w reżyserii Redbada Klynstry-Komarnickiego. Znakomita para aktorów wraz z grupą tancerzy wprowadzą widzów w walentynkowy nastrój.

Przedstawienie to przewrotna opowieść o skutkach niecodziennego spotkania atrakcyjnej urzędniczki z niezwykle zagadkowym klientem.  Do banku przychodzi tajemniczy Pan, który chce założyć lokatę. Przyjmuje go nie mniej intrygująca Pani. Rozmawiają o sytuacji na polskim rynku bankowym i o urodzie urzędniczki. Dość nieoczekiwanie rodzi się pomysł podróży do Rio. Wypełniony zaskakującymi zwrotami akcji spektakl jest opowieścią o tym, co prawdziwe i zakłamane, o romantycznym zauroczeniu, a także o graniu życiowych ról.

Teatr TV: RIO. fot. Jan Bogacz
Teatr TV: RIO. fot. Jan Bogacz

Stworzyliśmy opowieść o tajnikach relacji damsko-męskich. O tym, jak my mężczyźni nie potrafimy zdobywać kobiet – mówi Redbad Klynstra-Komarnicki. Czasami uczucia trzeba po prostu wyśpiewać – dodaje Emilia Komarnicka-Klynstra, aktorka grająca w spektaklu. Scenariusz Marka Kochana dał aktorom szansę na stworzenie świetnych kreacji w błyskotliwym i dynamicznym widowisku z musicalowymi piosenkami.
W postać Pani wcieliła się Emilia Komarnicka-Klynstra, w roli Pana Redbad Klynstra-Komarnicki. Autorem scenariusza i tekstów piosenek jest Marek Kochan.

Premiera spektaklu Teatru Telewizji „Rio” w poniedziałek 12 lutego, godz. 20:25 w TVP1.

Powiązane artykuły

Zakończyły się zdjęcia do serialu Jedynki „Stulecie Winnych”

Dawid Propolis

Wiosna w TVP1 pełna nowości

Dawid Propolis

Wielki finał Krajowych Eliminacji Eurowizja 2018 w TVP1

Robert Wróbel