MasterChef odc. 11: Święta w kuchni

Święta w programie MasterChef (fot.TVN)

Przygotowanie kolacji wigilijnej to zadanie o najwyższym stopniu trudności. Takie wyzwanie czeka uczestników “MasterChefa”.

Przygotowanie nie jest proste…

Trzeba pogodzić tradycje pochodzące z różnych regionów kraju, uwzględnić wszystkie życzenia domowników i przyrządzić tyle jedzenia, żeby nikt nie odszedł od stołu z pustym żołądkiem. I to właśnie dania wigilijne będą tematem gotowania w tym odcinku. Każdy z kucharzy będzie miał do przygotowania danie tradycyjne, ciasto i nowoczesną wersję potrawy inspirowaną świątecznymi przepisami.

Świąteczne podarki

Zanim zacznie się gotowanie, będą prezenty! Jurorzy przygotowali wyjątkową niespodziankę dla każdego z uczestników, każdy dostanie inny podarunek. Pod choinką znajdą się między innymi: dodatkowy czas na gotowanie, pomoc od jednego z jurorów czy… wyjątkowa kolacja w restauracji z gwiazdką Michelin!

Michel Moran i jego świąteczny sweterek (fot. TVN)

Walka o tytuł “MasterChefa”

Gdy świąteczne emocje już nieco opadną, w drugiej części odcinka rozegra się ostateczna rywalizacja o wejście do najlepszej piątki. Do przygotowania będą desery i dania wytrawne z użyciem tego samego warzywa – jeden kucharz, jedno warzywo i cztery różne dania!

Emisja odcinka w niedzielę 15 listopada o godz. 20:00 w TVN lub na player.pl https://player.pl/playerplus/programy-online/masterchef-odcinki,996/odcinek-11,S09E11,184871

Previous Article

Musiał i Zdrójkowski nie poprowadzą dzisiejszego odcinka „The Voice of Poland”.

Next Article

M jak miłość: odc. 1542 - Porzucona

Related Posts
Total
1
Share