Wojciech Modest Amaro gościem “MasterChefa”

Wojciech Modest Amaro; fot. TVN/Michał Stawowiak

Najlepsza piątka dziewiątej edycji programu “Masterchef” uda się w podróż po najbardziej smakowitych zakątkach kraju. Odwiedzą między innymi Drzewce k. Nałęczowa, Gdynię, Sulęczyno oraz Poznań.

Tajniki gotowania

Każdy z kucharzy spotka się z innym szefem kuchni, który opowie mu o swojej filozofii gotowania, zdradzi kulinarne tajniki i pokaże, skąd brać pyszne, świeże i lokalne produkty.Wśród wybitnych szefów kuchni znajdją się Rafał Koziorzemski i Marcin Popielarz (restauracje „Biały Królik” i „Bioli Trus”), Michał Kuter (restauracja „A nóż widelec”), Jacek Grochowina (restauracja „Nolita”), Dariusz Barański (restauracje „Warszawska” i „Szóstka”) oraz Marek Filsiński (restauracja „Water&Wine”).

Ambitne zadanie

Zadaniem uczestników będzie nauczenie się jak najwięcej podczas tych wyjątkowych lekcji. Cenna wiedza przyda się w trakcie spotkania z jurorami w ogrodach Pałacu Branickich w Białymstoku, gdzie będą gotować dania zainspirowane swoim wyjazdem. Ich kulinarne odkrycia oceni prawdziwy specjalista od nowoczesnej kuchni polskiej – pierwszy zdobywca gwiazdki Michelin w Polsce – Wojciech Modest Amaro.

Program “Masterchef” możesz obejrzeć także na player.pl

Previous Article

Canal+ wprowadza do Czech i Słowacji stację Canal+Domo

Next Article

Skandal w TVN! Przestępca usunięty z Top Model!

Related Posts
Total
1
Share