Skandal w TVN! Przestępca usunięty z Top Model!

Dominic D’Angelic w Top Model (fot. TVN)

Skandal na planie programu “Top Model” przed samym finałem. Jeden z uczestników show Dominic D’Angelic okazał się przestępcą seksualnym. Telewizja TVN postanowiła natychmiastowo usunąć modela z show!

Siła mediów społecznościowych

O sprawie zaczęło być głośno w mediach wczoraj. Po podaniu informacji przez Vogule Poland i Pudelek.pl o skazaniu za przestępstwa seksualne w USA finalisty “Top Model” Dominica D’Angelica ruszyło śledztwo w TVN.

Dziś telewizja TVN wydała oświadczenie w tej sprawie:

Oświadczenie TVN Grupa Discovery

24 listopada 2020W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Marcin Barcz
Dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej TVN Grupa Discovery
Promo finału emitowane do tej pory w telewizji

Kto wystąpi w finale?

Na ten moment nie wiadomo czy decyzja TVN wpłynie znacząco na finał programu. Fani “Top Model” na oficjalnych profilach domagają się powrotu Mariusza, który pożegnał się z
“Top Model” przed finałem:


Previous Article

Wojciech Modest Amaro gościem "MasterChefa"

Next Article

Przyjaciółki: Finał sezonu! Artur zostawi Patrycję i wyjedzie z kraju?! (VIDEO)

Related Posts
Total
2
Share