Taniec z gwiazdami: Sylwester Wilk 2. raz odpadł z programu!

Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz odeszli z programu (fot. WBF/Polsat)

Piątkowy odcinek show “Taniec z Gwiazdami” był pełen zwrotów akcji! Do programu wrócił Sylwester Wilk oraz jego taneczna partnerka Hania Żudziewicz. Zabrakło jednej pary. Kogo?

Jedna para mniej…

Niestety na parkiecie nie zobaczyliśmy Sylwii Lipki oraz Rafała Maseraka, których występ pokrzyżowała panująca pandemia. Pozostałe pary zatańczyły, aż po dwa tańce.

Powrót i pożegnanie

Z programem pożegnali się  Sylwester Wilk i Hania Żudziewicz. Para zatańczyła przepiękne tango, które Michał Malitowski podsumował jednym zdaniem – To był powrót w wielkim stylu! Drugim tańcem była ognista cha cha, która zachwyciła jury! Para w sumie otrzymała 50 punktów, zajmując trzecie miejsce.

Jak poradziły sobie pozostałe pary 5. odcinka “Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”?

Julia i Stefano z odcinka na odcinek zachwycają coraz bardziej! Ich pierwszym tańcem była gorąca samba, dzięki której para zdobyła aż 30 punktów! Następnie zatańczyli romantyczny i emocjonujący walc angielski do przepięknego utworu „Walc” skomponowanego  przez Wojciecha Kilara. Para otrzymała 59 punktów, zajmując pierwsze miejsce na podium.

Edyta i Michał  zdobyli w sumie 55 punktów, co dało im drugie miejsce! Na początek para zatańczyła żywiołowego quickstepa! Następnie przyszedł czas na ognistą rumbę, która zaczarowała jury. Jak to podsumowała Iwona Pavlović – Jesteście czarodziejami! I naprawdę było magicznie!

Previous Article

The Voice of Poland: Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Dlaczego? Wideo.

Next Article

Królestwo Kobiet: premiera nowego serialu TVN

Related Posts
Total
0
Share